Přejít na obsah

Poslední hodinky


Doporučené příspěvky

... nijaký ničí žádný

 

Ty Mosery jako defakto sportovní univerzály moc nefungujou (a jako poslední hodinky je to podle mě blbost), tah je trochu zvláštní. Ony jsou takový trochu barokní, obdivovat na nich ale je co, o tom žádná.

 

Co Alpský Orel? Celkem se jim to myslím povedlo, i když to nemá ten zvuk (a asi bych nechtěl mít na cifru značku pičifuku, který mám shodou okolností dneska na sobě).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta poslední trojka mi ani v jednom případě do konceptu definitivních univerzálů moc nezapadá.

Zatim mi tam ze všech v poslední době řečených nejvíc zacinkaly ty Vacheronky, které ale nesedly na ruce. Škoda.

 

Nevim jestli už (ne)padly, ale co ?Radkovo? Glashütte Seventies?

Jak s modrym, tak skoro ještě lépe s šedym cifrem jsou parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta poslední trojka mi ani v jednom případě do konceptu definitivních univerzálů moc nezapadá.

Zatim mi tam ze všech v poslední době řečených nejvíc zacinkaly ty Vacheronky, které ale nesedly na ruce. Škoda.

 

Nevim jestli už (ne)padly, ale co ?Radkovo? Glashütte Seventies?

Jak s modrym, tak skoro ještě lépe s šedym cifrem jsou parádní.

Ty tu už zazněly, ale nechtěl chrona...

Jinak k tomu modelu od Chopardu, co nadhodil doktor - na mě působí jako výsledek divoké noci AP (luneta) a PP (pouzdro), možná se k nim na chvíli přidal VC (tah).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vono v rámci toho žánru sedmdesátkovejch sportovně elegantních integráčů se vyloženě revoluční design vymýšlí těžko, je to skoro jako potápky. Mně se zdá, že se jim to celkem povedlo, výchozí design mají navíc už dlouho.

 

Super recenze z revolution, hlavně se mi líbí začátek, kde hezky, i když možná zbytečně květnatě, líčí kontext doby, kdy tyhle hodinky vznikaly, a potřeby, kterým měly sloužit.

 

https://www.revolution.watch/chopard-alpine-eagle-ascends/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si sdílet svý myšlenkový pochody :-). Jednou mě tohle taky čeká a netěším se na to. Za sebe bych řekl, že jediný hodinky by měly být trošku tool a měly by jim slušet ťukance, škrábance a patina - aby mohly být na ruce furt...jinak si je budeš často sundávat, aby se jim něco nestalo...no a to je pak trošku otročina.

 

Zkusil bych si projít fotky hodinek, který byly roky denně na ruce. Je dost možný, že ty tvoje tak jednou budou vypadat - tak aby se ti pořád líbily. Taky si myslím, že bys měl uvažovat o něčem, čemu sluší jak tah, tak řemen...výměnama se dá zahnat chvilkový pomatení mysli typu "už mě nudí".

 

Mě osobně se z hodně obnošených hodinek nejvíc líbí Moony. Splňují i podmínku tah/řemen. Ale pro tebe je to nejspíš až moc low model. Měl jsem možnost vidět časem prověřené AP RO a taky super, ale ty jsou vyloženě tahový. GO Seventies zajimavá volba - ale neviděl jsem je onošené. Nebál bych se ani Rolexu...GMT master nebo Yachty podle mě můžou být jediná hodinka. Ale je to mainstream no...

Upraveno uživatelem AdaMoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jestli to uz padlo, ale zvazoval jsi Glashutte SeaQ?

Ty nejsou špatné, ale už jedny potápky má (Tudor P01), já bych na jeho místě volil něco bez otočné lunety...

Upraveno uživatelem pepyczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Ve mně už ten název vlákna vyvolává smíšený pocity. A v Pelhřimově už si se byl podívat ... ? :)

Většina z nás chronozávisláků těm povídačkám o posledních hodinkách a definitivních....stejně nevěří. Myslíš, že je koupíš, zrušíš účet a už sem nikdy nevlezeš? Ee.

Cestu Rolexu už si úplně zavrhnul?

Pro mě jsou DD se zeleným cifrem snová záležitost a k dalším kulatinám si je dopřeju. Když jsem viděl jaké tu měl jeden kolega problémy se servisem PP, tak tady povzdech " zlaté Rolexy" platí ve všech významech.

Zkus DD 40mm na ruce...a uvidíš.

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Ve mně už ten název vlákna vyvolává smíšený pocity. A v Pelhřimově už si se byl podívat ... ? :)

Většina z nás chronozávisláků těm povídačkám o posledních hodinkách a definitivních....stejně nevěří. Myslíš, že je koupíš, zrušíš účet a už sem nikdy nevlezeš? Ee.

Cestu Rolexu už si úplně zavrhnul?

Pro mě jsou DD se zeleným cifrem snová záležitost a k dalším kulatinám si je dopřeju. Když jsem viděl jaké tu měl jeden kolega problémy se servisem PP, tak tady povzdech " zlaté Rolexy" platí ve všech významech.

Zkus DD 40mm na ruce...a uvidíš.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aby teda bylo jasno, hodinky které teď vybírám mají být poslední, na celý život, které se mnou zestárnou, a pak je dám dětem, ať už si s nimi dělají co chtějí...

Snad jsem se nevyjádřil v tom smyslu, že to mají být hodinky jediné... To tedy ne :-) Otloukanky mám, baterky na motorku taky, tisíc a jednu "zajímavých vintage divností" taky :-) Lomítky monster, Zodiac astrographic, bla bla bla...

To vše si budu dál přikupovat a bavit se tím.

Ale teď si vybírám to "nej" za co utratím nějaky peníz ale budu s tím spokojený tak nějak nafurt.

 

A upřímně, co se děje kolem Rolexu, PP, a trochu i AP mi je krajně nesympatické... Nemám zapotřebí někoho se doprošovat abych u měj mohl utratit půl míče. A ještě pak třebas x-roků čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

A upřímně, co se děje kolem Rolexu, PP, a trochu i AP mi je krajně nesympatické... Nemám zapotřebí někoho se doprošovat abych u měj mohl utratit půl míče. A ještě pak třebas x-roků čekat.

 

Mluvíš mi z duše, to je fakt výsměch.

 

Já bych šel do něčeho nevšedního např.: od Blancpainu nebo Breguetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...