Přejít na obsah

Cesty za hodinářským uměním


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no jak píše Frostie, ale to se dalo čekat. Ovšem z pohledu na Japonsko obecně to bylo docela zajímavý, i když to byl nekontrolovatelný průřez časem, událostmi a vším možným i nemožným dohromady. Ovšem mít a nosit Seiko a to nejen GS, znamená vědět o Japonsku více než jen to, , že žerou rejži, to je proti výrobcům  ze všech dalších zemí to podstatné.

V každém případě lepší než Prim/Elton, dávám pro Seiko +, i když příště to bude snad lepší :photo: - o skutečné hodinařině. Celý tento seriál mi spíše připomíná Wikipedii.... :lol2:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tokijského rybího trhu a záběrů s jídlem na talířích a málo hodinek :lol2:. A že je, čím se chlubit! Jak už psal někdo v předchozím příspěvku - postrádal jsem něco málo o Spring Drivu. Ale zaplať pánbůh za tuhle sérii v TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak píše Frostie, ale to se dalo čekat. Ovšem z pohledu na Japonsko obecně to bylo docela zajímavý, i když to byl nekontrolovatelný průřez časem, událostmi a vším možným i nemožným dohromady. Ovšem mít a nosit Seiko a to nejen GS, znamená vědět o Japonsku více než jen to, , že žerou rejži, to je proti výrobcům ze všech dalších zemí to podstatné.

V každém případě lepší než Prim/Elton, dávám pro Seiko +, i když příště to bude snad lepší :photo: - o skutečné hodinařině. Celý tento seriál mi spíše připomíná Wikipedii.... :lol2:

žádné příště nebude... Tihle byl poslední dil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, musite se na to umet podivat ocima nepostizenych lidi, budme radi i za to malo.

 

Cesky narod je nevdecny, my porad remcame, ano, taky bych si neco predstavil jinak, ale co nadelam.

 

Já to hodnotil jako díl ze serie. Po prvním sem si říkal ok.

O Oris jsem se nezajímal, a najednou jsem byl v malinko v obraze.

Ale toto? Cestománie s Donutilem.  Pár lidí z fora už tam bylo ale všichni mlčí jako hrob, asi museli neco podepsat neboco.

Teď tam takovou dálku sebou táhli i kameru. No asi jim došla kazeta než dojeli do fabriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolegove v praci se me ptali, jestli vim o tom, ze vcera byl nejaky zajimavy dokument o hodinkach. takze to asi bylo natoceno dobre :) i na predchozi dily me obcas nekdo znamy (ne-hodinkovy) upozornil ve stylu - hele v televizi bylo neco o hodinkach.

posledni dil jsem jeste nevidel. myslim, ze mi jeste chybi shlednout i dil ze Schaffhausenu, ale ty co jsem videl hodnotim kladne.

 

na plne care vede ten o vyrobe hodinek v cesku. povesti nelhaly,  skanzen Elton existuje :D podle me nekdo ty zabery velmi peclive vybiral tak, aby nas to tady co nejvice pobavilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to hodnotil jako díl ze serie. Po prvním sem si říkal ok.

O Oris jsem se nezajímal, a najednou jsem byl v malinko v obraze.

Ale toto? Cestománie s Donutilem. Pár lidí z fora už tam bylo ale všichni mlčí jako hrob, asi museli neco podepsat neboco.

Teď tam takovou dálku sebou táhli i kameru. No asi jim došla kazeta než dojeli do fabriky.

Taky jsem byl, mam neco rozepsano, nafoceno asi 3000 fotek, ale najit cas, to je ted problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, jak pise Peta cyklista,, jsme fakt ubrblany narod. Jo, kdybyste ten porad zaplatili, to je jina.. :-). Navic, jsou to Cesty za ..., a ne porad Hodinarske umeni.

Já myslím, že jsme to zaplatili. Za prvé, jak tu bylo zmíněno, koncesí a za druhé tím, že kupujeme u Koscomu. Nebo od teď se budou diváci skládat na každou minutu vysílání ČT?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG pánové existuje vůbec něco, co se nedá pořádně pomluvit? To je fakt národ, pak nás nemají mít všude za to, co mají :(

Tady je každý mistr světa ve všem, ale skutek utek co...a ještě si pobrečet jak platíme ČT poplatky a Koscomu za hodinky, to jsou zase perly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty poplatky ještě budiž, ale hodinky by měly být rozhodně zadarmo. :D

Jinak ano, mohlo to být mnohem víc o hodinkách a víc dopodrobna, ale to by byl seriál pro chronomag a ne pro všechny.

Taky se divím, že třeba ani nezakopli např. o spring drive, ale já jsem rád i za tohle.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG pánové existuje vůbec něco, co se nedá pořádně pomluvit? To je fakt národ, pak nás nemají mít všude za to, co mají :(

Tady je každý mistr světa ve všem, ale skutek utek co...a ještě si pobrečet jak platíme ČT poplatky a Koscomu za hodinky, to jsou zase perly :D

OMGWTFBBQ

Díky za osvětu

Právě jsem si uvědomil že je chyba na mém přijímači. ;)

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a ještě si pobrečet jak platíme ČT poplatky 

To neni brek, pouhe konstatovani skutecnosti :)

 

Kazdopadne, jestli tohle vlakno nekdo z tvurcu cte, tak bych rad vyjadril velky vdek za to, ze takovy projekt na verejnopravni TV vubec vznikl. Moje "pomlouvani" berte prosim jako konstruktivni kritiku zaujateho divaka, ktery preferuje urcity druh obsahu oproti jinemu. :)

 

EDIT: prehlep

Upraveno uživatelem Slick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...