Přejít na obsah

Cesty za hodinářským uměním


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

mačkal jsem ovladač všemi deseti, ale vůbec nic, fakt zero option, hlavně že to nevypustili vůbec, koukal jsem na Postráneckého Napoleona s Bohdalovou, to je skoro jako Prim Elton,   :photo:, starý, ale dobrý, pobavili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak hledám ve včerejšku, nic, v úterku...endéráci v opakovačce, tak honem sem co jako je a on ten vlak vůbec nejede, že prej příští tejden. Nějakej novej uskok vod Primu.

To by sedělo! :lol2: Omlouváme se, ale Vaše hodinky jsme v původně stanoveném termínu nestihli dokončit, teď to upgradovali už i na TV pořad...

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že po ukázce sterilní výroby v Moseru, je naprosto odpuzující vidět v Eltonu ty zasrané rozpadající se rezavé stroje z padesátých let, špinavé pracky důchodkyň malující ručky, tisknoucí ciferníky atd atd... Teď už chápu, že ten obrovský počet reklamací se jen tak nezvrátí, to by museli začít odznova na zelené louce s novýma lidma.

 

Jestli jsem si dřív ťulal na čelo, jak můžou za svoje obyčejné Primky chtít ty nekřesťanské prachy, ale přesto jsem si koupil nové Orlíky 38, tak teď se mlátím do hlavy a už z tama nic nechci. Fuj.

 

Tento díl byl superzajímavý, ale má to stejný odpuzující efekt, jako když Elton není schopný vyfotit rozumné produktové fotky, když nechá na hodinkách prach apod.

 

BOŽEMŮJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První co je potřeba ukázat ve firmě pro prezentaci veřejnosti, jsou padesát let staré ultrazvukové čističky různě poslepované sváry. Totální šílenost, jak to tam vypadá. Místo toho, aby k výrobě mluvil odborník v podobě technologa, nechají o tom mumlat neodborný personál. Nečekal jsem zázraky, ale imperialisti by se zaradovali, kdyby viděli v jakém bordelu se dají dělat náramkové hodinky.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se tesil a pobavil, nikdy jsem v tom muzeu osobne nebyl a predcilo to moje ocekavani, videl jsem 2 ncéčka z 90.let, mycku z 50.let, ale i zanovni merak porizenej z dotaci s vykladem zdatne kontrolorky! Proste spokojenost po vsech strankach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...