Přejít na obsah

Letecké Prim Aviatik


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

... při pozorování těchto hodinek mě napadá jediné výstižné slovo...úlet...

No, zase neprehanej...

 

Hledate jen to negativny panove! Nadseny z techto hodinek nejsem, cena je mimo me chapani. Ale jen sama negativa...? to zas nezaslouzi.

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore, Ty opravdu považuješ za pozitivum již pouhé to, že firma, živící se výrobou hodinek, vyleze s něčím novým?

 

To mi přijde opravdu dost málo. Něco, jako být k nedělnímu obědu spokojen s lančmítem a br kaší v prášku ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono zase berte s konkrétními negativy se tu taky neroztrhl pytel. 

 

Nejdiskutovanější je nářek na cenu, pak že jich není jiný počet, než by měl být, že výsostný znak funguje za deset dvě a ne v deset deset - přitom správně by se měl točit s pohybem hodinovky, aby byl správně pořád a ne 2x denně - to by byla komplikace :), že je něco divně na vypálený spodku řemenu, že letadlo není něčí oblíbený typ, karlos po100tý lamentuje nad przněním zbytečného vymírajícího jazyka, jiný vážený člen spekuluje co kdo na koho ví  :D  ...... čekal jsem mnohem horší flambování, řekl bych tedy, že je to tentokrát asi od primu opravdu trefa, nebo je chronomag změkčilý či netečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono zase berte s konkrétními negativy se tu taky neroztrhl pytel. 

 

Nejdiskutovanější je nářek na cenu, pak že jich není jiný počet, než by měl být, že výsostný znak funguje za deset dvě a ne v deset deset - přitom správně by se měl točit s pohybem hodinovky, aby byl správně pořád a ne 2x denně - to by byla komplikace :), že je něco divně na vypálený spodku řemenu, že letadlo není něčí oblíbený typ, karlos po100tý lamentuje nad przněním zbytečného vymírajícího jazyka, jiný vážený člen spekuluje co kdo na koho ví  :D  ...... čekal jsem mnohem horší flambování, řekl bych tedy, že je to tentokrát asi od primu opravdu trefa, nebo je chronomag změkčilý či netečný.

Cigi viděls to provedení ciferníku, přečet sis ty kydy vokolo, prohlíd sis produktový fotky a cena pro tebe není měřítko? Kdyby pojem "Hochštapler" už neexistoval, musel by vzniknout jen kvůli Eltónu.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky na zivo jsou prekvapive docela ok.Jsou hodne velke a cifernik je slusnej kockopes ale rekl bych ze to cilovka techto hodinek resit moc nebude.

Cena je ulet ale pry uz je hodne cisel rozebrano tak myslim ze to rozhodne pro Elton zadny prusvih nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizi, poukazuji jen na celkovou spolecenskou negaci, na vsechno co je nove, co vyleze na svet. Uz me to nebavi, vsechno jen kritizovat.

Já si to nemyslím, ani v tomdle případě. Dyť ten náš svět je hrozně jednoduchej, sou to tři věci. Dyzajn, provedení, cena a toho poměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozitivum... uz jen to, ze s necim vylezou ven. Souhlasit s tim nemusis/me, ale proc hned na tom vidime jen to negativni, nenechame na tom ani suchou nit?!

Věř mi - já pořád doufám, že český výrobce vyleze s něčím, co se mi bude líbit a co bych mohl nosit. Podle logiky "pozitivum je už jen to, ze přijdou s něčím novým" by bylo třeba tleskat všem aktivnějším politikům... ono to ale vážně nestačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolim si jednu paralelu: Kdyz vypusti do sveta obskurni hodinky Tudor, tak k tomu ma solidni story, hodinky maji tip top provedeni a i pres svoji obskurnost hodin ky nejakym zpusobem v ramci portfolia "funguji". Elton ma v nabidce spoustu peknych hodinek, cenovky jsou, pravda, dost ambiciozni zejmena v kontextu celkoveho marketingu znacky, ale hodinky samotne jsou povedene a kolekce dava smysl (az na nekolik nesmyslu). Podarenym prikladem z lonskeho roky budiz posledni reinkarnace Orliku - velmi povodene a s cenou, ktera je "nohama na zemi".

 

Aviatiky jsou rana z cisteho nebe, nijak ke stavajici kolekci "nepasuji" - ani do ni nezapadaji, ani se proti ni nevyhranuji, proste zadny kontext ani historicky. Provedeni je podle fotek podprumerne, produktove a promo fotky jsou vyslovene spatne. A hodinky stoji 2x tolik co Orliky tj. pater kolekce. Hodinky nefunguji jako celek - pilotni hodinky s nekontrastnimi ruckami!, ani v detailech - vlajka v hodinovce, prilis mnoho rusicich ficurek (lumi, vrtule na vterinovce, 4 druhy rucek, ruzne fonty). Takze ne, Aviatik proste ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...