Přejít na obsah

Letecké Prim Aviatik


Doporučené příspěvky

Hlavně aby nebyl nějaký celkový záběr třeba na sklad materiálu, pracoviště leštění nebo obrobnu nedej Bože na legendární ruční tampoprint po Hitlerovi.

Ale když budou dělat detailní záběry tak to snad bude vypadat dobře. Stejně tam bude víc záběrů a plků o okolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No však taky ve Velkých Losinách dělají ten papír furt stejně už bratru 400 let, tak bodejť, že to maj vymakaný :D  V primu si to časem bůh dá taky sedne. :D

 

Já si snad ani nepustim telku, už ten díl o orisech, mé oblíbené švýcarské značce, mne odradil tím, jaká to byla kašírka, díl o Glasshutte byl plný DDR Werbungů, bylo mi z toho na blití, na tyhle emoce mi teda stačej zprávy z domova.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Docela čumím. Celkem je vychválili.

Trochu se pozastavili nad cenou a nad tím, že na vteřinovce je tříramenná vrtule, ale na letadle na zadní straně jenom dvouramenná.

Tisk číslic se jim nelíbil, ale svedli to na to, že se jedná o prototyp.

A to nevědí další věci které neladí s historkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rovinu - kdyz jsem to viděl, řekl jsem si "ježiš" a trochu se zastyděl za Elton. Kdyby se tam objevily Pavouky nebo něco jinýho trochu povedenějšího z produkce NMnM, byl bych radši. Njn. Ještě ze si lidi venku myslej, ze je to jen prototyp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teda přesvědčenej, že je pořád řada solidních autorů. Ani ti, kromě těch nejlepších, asi nemůžou úplně poplivat nějakej model, kterej jim výrobce (nebo AD/VD) zapůjčí k recenzi. Můžou ale říct: "nezlobte se, tenhle model recenzovat nebudu, ten se podle mne strašně nepovedl (kvůli tomu a tomu). Nemohl bych ho pochválit".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, u AP "Hilfiger Edition" me recenze taky prekvapily. Ale nakonec - hodinkovej zurnalista by mel hodnotit predevsim zpracovani, nositelnost, vahu, zkratka veci, ktere na rozdil od vetsiny ctenaru muze nazivo zkusit a zprostredkovat obecenstvu. Samotnej design si ve finale zhodnoti kazdej chronomagor sam za sebe. Novinar maximalne muze napsat svuj subjektivni nazor nebo upozornit na historicky (nebo jiny) duvody, proc je design takovej jakej je... pripadne z ceho cerpa.

 

Ale to uz jsme od Prim Aviatiku daleko, sorry :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prim Aviatik psali, že byly vyprodány, tak dnes 28. 6. 2019 koukám jako "vrána" že v pražském velkém hodinářství "Koscom" je nabízejí - viz dnešní obrázky níže. Tak kdo by ještě chtěl "Aviatiky" s malými salouními korunkami za 120 táců, tak má ještě zde šanci k nákupu.

post-19465-0-80381700-1561746778_thumb.jpg

post-19465-0-28291100-1561746795_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil, že naše zdejší příspěvky možná padly na úrodnou půdu!!!!!

 

1. Foto těchto hodinek z dubna 2019 a můj příspěvek zde na Chronomagu z dubna 2019:

 

post-14314-0-46094100-1561819858_thumb.jpg

 

"Barvy trikolóry jsou na hodinové ručce hodinek umístěny špatně!!!!!!!!!

Vzhledem k pohybu ručky musí být prohozena červená s modrou.

Modrá směřuje dopředu pomyslného pohybu, červená směrem ke středu.

Bílá je orientována dobře.

Tak si to v Eltonu opravte!!!!!"

 

2. A zde aktuální foto těchto hodinek koncem června 2019:

 

post-14314-0-56135900-1561819937_thumb.jpg

 

Jestli bych si náhodou nezasloužil od Eltonu odměnu!!!! Jsem připraven...   :clap:

Upraveno uživatelem Jan_Jan_2006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...