Přejít na obsah

Nejaka uprava statusov?


Doporučené příspěvky

Ahoj,

nevravím že je to rovno zle, ale trochu mi osobne vadí, že sa toho v statusoch poslednú dobu odohráva dosť veľa a človeku, ktorý lezie na mag z mobilu potom kdečo unikne a hlavne statusy časom zmiznú, resp. teda nezmiznú, ale nepohodlne sa v nich vyhľádava. Myslim že mnohé čo sa v statusoch preberie by vydalo na riadne vlákno.

Čo myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a na mobilu ti nejde zobrazovat plná verze? Možná proto tam statusy jsou že autor může potom topic smáznout, až dostane odpověď, a nemusí pak číst nesmazatelný vlákno plný nejapných kravin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má pravdu Cali. Osobně vnímám tuto věc už delší dobu a taky celkem nelibě nesu. Na forum chodím v 99% přes mobil a mobilní verze mi jinak celkem vyhovuje. Plná je na mobilu nepřehledná a špatně se ovládá, takže používám jenom na vkládání příspěvků s fotkami. Mobilní verze navíc velice přehledně ukazuje přečtené vlákna a ty, kde jsou nové příspěvky. Nedala by se do mobilní verze nějak implementovat záložka, kde by se statusy zobrazovaly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Máš víc variant:

  • zkontroluj dole na konci stránky: Motiv vzhledu - světlý bez sloupečku = skryté statusy, novinky a statistika
  • příliš malá virtuální šířka okna vůči nastavené metrice monitoru  ( ~pod 900px?) => totéž v hnusnějším provedení
  • prohlížeč se z nějakého důvodu identifikuje jako “mobilní zařízení” => viz výše uvedené, detaily viz CSS.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

No a to tam právě nemám. Když rozkliknu cizí profil, tak mu tam asi něco připíchnout můžu, u sebe nic nevidim. Zkoušeno na Safari i Chromu. 

 

Vyřešeno. Netušil jsem, že si ho musim v nastavení zapnout, od upgradu jsem ho nepoužil.

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...