Přejít na obsah

kožené pouzdro na pistoli


alois

Doporučené příspěvky

Ahoj, než se zeptám zdejších mistrů jehly, nitě a kůže, tak třeba někdo má stejnou zbraň a poradí. Potřebuji kožené pouzdro na pistoli, jednoduché, samosvorné, žádné nápisy, vzory a jiné pičikundičky....máte někdo tip? Pistole je H&K SFP9 - není takový výběr jako pro GLOCK. Děkuji. Alois.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od FalcoHolsters jsem před pár lety kupoval pouzdro na Ruger LCP. Vypadalo skvěle, mělo jen jednu vadu, i ze zapnutého pouzdra se dala pistole snadno vytáhnout a jednou mi dokonce vypadla. Po reklamaci jsem dostal nové, bylo to lepší, ale pistole šla přesto vytáhnout, i když malinko větší silou. Prostě chybné konstrukční řešení, přitom to šlo vyřešit snadno. Nakonec jsem se dohodl s p.Vejdělkem, který má se svou ženou v Bystrém (když tak zadejte do Google "Kožené výrobky Bystré") malou rodinnou výrobu všeho možného z kůže, včetně pouzder na zbraně a ten mi udělal naprosto luxusní pouzdro, z kvalitní kůže tloušťky a barvy, kterou jsem si vybral. Nechal jsem si tehdy ušít i pouzdro na Zippo, malý revolver a multitool Leatherman a i po skoro 3 letech co pouzdra (ne všechna, ale třeba Zippo opravdu denně) denně nosím mám pocit, že mi vydrží do smrti a nejspíš je po mně v bezvadném stavu ještě někdo zdědí. Jedinou nevýhodou bylo, že aby byla pouzdra perfektní, bylo nutno tam zajet osobně i se zbraněmi atd., všechna 4 pouzdra pak byla hotová během 3-4 hodin a domů jsem odjížděl s nimi. Byla navíc záměrně udělána trochu užší, ale několik dalších dnů kůže ještě "pracovala" a o to lépe v pouzdrech věci teď sedí. Pouzdra jsem chtěl ze silné kůže, takže nejsou zvenku tvarována do úplných detailů, ale jsou velmi tuhá, zbraně v nich sedí přesně a pevně a nikdy se to nezmění, protože tahle tahle kůže se vytahat nemůže, ušití nemá chybu, to přežije všechno. Nechtěl jsem žádné ozdoby, ale manželé Vejdělkovi udělají cokoliv. Pokud chce někdo pouzdro na celý život, mohu jen doporučit.  

post-3283-0-90511100-1555071083_thumb.jpg

post-3283-0-88071500-1555071092_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od FalcoHolsters jsem před pár lety kupoval pouzdro na Ruger LCP. Vypadalo skvěle, mělo jen jednu vadu, i ze zapnutého pouzdra se dala pistole snadno vytáhnout a jednou mi dokonce vypadla. Po reklamaci jsem dostal nové, bylo to lepší, ale pistole šla přesto vytáhnout, i když malinko větší silou. Prostě chybné konstrukční řešení, přitom to šlo vyřešit snadno.......  

 

 

Tak je to kuze, neni to kydex a jiny podobny material. U me drzi skvele, me pistole zatim za rok a pul nikdy nevypadla - nemam horni  zajisteni, jen samosvor. Takze za me velmi ale velmi dobre.  Kuze je to tvrdsi, skvele vytvarovana. A jasne, je to velmi levne pouzdro, tusim, ze stalo kolem 1050Kc. 

post-25577-0-43589200-1555084328_thumb.jpg

post-25577-0-76615300-1555084565_thumb.jpg

post-25577-0-69819300-1555084576_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po letech...
  • alois uzavřel téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...