Přejít na obsah

Potápky na léto


Doporučené příspěvky

Jak pise JoyStick, tohle je individualni. A pak jsou tu clenove, kterym se ekonomicky hodne dari, takze kupovat pro ne omegy apod. je jako pro jineho ty seika. Kazdopadne mezi seikem a hodinkama za 100kkc je jeste spousta zajimavych hodinek, napr. longines, oris, TH, Eterna atd. O tech jsi premyslel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě že střední třída jsem kdysi zkoušel dost a popravdě, je to takový nemastný neslaný. 

 

Nejdražší co jsem zatím měl PO 600M a vybavuji si přesně. Vzal jsem je do ruky, nasadil a řekl: Hmm, pěkný hodinky, ale to je fakt všechno za 60k ?

 

Já se fakt bojím, aby to nebyla nuda s vyšší cenovkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Low cost tě časem přestane bavit, vím o čem mluvím. Ale osobně nejsem šťastnej ani mezi kouskama 100+jak tu říkáte.

Hledej si vlastní cestu, vím, bude to stát dost peněz a párkrát slapnes vedle, ale když to nevyzkousis a dáš na řeči jiných, nebudeš z toho mít na konci tu radost (já tedy na konci rozhodně nejsem, takže o té radosti jen spekuluju :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, co si davam na srazech na ruku treba rolexy, tak si treba rikam, co na tom kdo vidi. Slusny hodinky, ale strasne usedly, nemastny, neslany, zadnou "auru" z nich necitim (cenu ted neresim). Omega vice mene to same. Ale je jasne, ze je to indvidualni.

 

Zajdi nekam omrknout drazsi kousky a uvidis, jestli (co) te to chytne za srdce.

 

To, ze low cost hodinky bavi mene, je jasne, ale zase za 100 kkc muzu mit bud jedny drahe vs. treba 15 ruznych ala seiko apod. - a to myslim, ze ty jedny drahe nezabavi vic, to jak jeden tank Tiger vs. 10 T-34 :-)

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Ahoj chronomagoři/chronomagové

 

Koscom dává nově Seiko pouzdro při koupi nových Seik 5. Tak jsem si říkal, že se to možná vyplatí něco si vzít tady místo z creationwatches.

Výběr zde:

https://www.hodinky-koscom.cz/seiko-5-sports-2019?fbclid=IwAR2H3j4C565iTzh6pYsRvb7xLbNeG92lG7W6zMz6sUCy0Kx0k2HRKSaBM70



Přemyšlím nad SPRD73/71/61/63 ?
 

Který byste vybrali vy ?

 

Co jsem koukal, tak ten Milanese tah není signovaný, vyplatí se za těch extra 1000 Kč ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...