Přejít na obsah

GPS navigace do auta


Doporučené příspěvky

Mám dotaz.Má smysl kupovat TomTom One XL včetně všech dostupných map,nebo stačí základní verze a mapy "doinstalovat".

Map mám plno,ale zajímal jsem se jen o navigaci ve smartphonech.Nechce se mi hledat na fórech jestli to jde kopnout na SD kartu dodávanou s TomTomem.

Jestli máte někdo nějaký jiný návrh na GPS nebráním se.Nemusí to být nutně TomTom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Mám TT v mobilním telefonu a je to to nejlepší co může být = jeden přístroj,který v autě nezapomenu - malá velikost,zvuk funguje přes BT HF Nokia x spokojenost ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám TT v mobilním telefonu a je to to nejlepší co může být = jeden přístroj,který v autě nezapomenu - malá velikost,zvuk funguje přes BT HF Nokia x spokojenost ;)

 

To já mám taky.Ale z důvodu dlouhodobého čumění na stránky chronomagu jsem začal nosit brýle na čtení.

No a s těmi brýlemi vidím na display telefonu ,ale nevidím na cestu. V pátek jsem bloudil po polských "silnicích"

a na telefon jsem neviděl a to mě tak nasralo,že jsem si řekl koupím velkou navi na kterou vidím i bez brýlí.

Neaktivované mapy jsem do telefonu kopl celkem snadno, ale do navigace jsem to ještě nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K mapám občas dávají jednu aktualizaci zdarma. Třeba já mám Garmin s mapou evropy asi 2006 a teď tam mi zdarma nahrají 2008. A cena map v rámci přístroje není tak strašná jako při jejich dokoupení. O různých kreknutých nemluvím, to mě nezajímá.

Takže za mě: koupit to v plné náloži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navigaci do auta jsem taky dlouho resil a nakonec zvitezila koupe PDA Asus 639. Mam tam ted nainstalovane Garmin/iGo8/Tomtom a jako uzivatelsky nejprijemnejsi se mne ted jevi iGo8 a to z duvodu velke moznosti nastaveni. Jinak co se tyka aktualnosti map, tak vitezi Garmin. Ten ma napr. jako jediny tunel Valik u Plzne a to uz je zprovozneny vic jak rok :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AAAAAAAAAAAAAAhoj, mám stejnou zkušenost jako YPO.

Nový TT mobille mám jak v telefonu tak i v PDA Hp 4700.

Navíc jelikož nerad vyhazuji peníze oknem mám vše ''neofiko'' a tudíž si rovnou na netu pořeším nejnovější mapy a to do fakticky naví jakékoliv země. Právě jsem si aktuelně dohrával SCANINAVIA PLUS a nemá to chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro otce jsem koupil TomToma a po vlastní zkušenosti můžu říct, že bych do toho nešel. Tam kde to člověk zná se navigace chová hloupě a tam kde to nezná je to sice dobrý pomocník (zvlášť ve velkoměstech), ale romantika s mapou na klíně to prostě není :P .

P.S.: Neodsuzuji TomToma, ale navigační přístroje jako celek. Mapa je mapa. Navigace je občas jen pro zlost. Nejradši mám hlášku na kruhovém objezdu jeďte vlevo :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro otce jsem koupil TomToma a po vlastní zkušenosti můžu říct, že bych do toho nešel. Tam kde to člověk zná se navigace chová hloupě a tam kde to nezná je to sice dobrý pomocník (zvlášť ve velkoměstech), ale romantika s mapou na klíně to prostě není :P .

P.S.: Neodsuzuji TomToma, ale navigační přístroje jako celek. Mapa je mapa. Navigace je občas jen pro zlost. Nejradši mám hlášku na kruhovém objezdu jeďte vlevo :D .

 

Pche, dej mapu ženské ( dámy prominou ) a první co udělá ji otočí vzhůru nohama - rázem máš po romantice. Tímto se hluboce omlouvám mamince mého bývalého kolegy, která je výbornou navigátorkou závodního auta ...

Upraveno uživatelem koblih69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pche, dej mapu ženské ( dámy prominou ) a první co udělá ji otočí vzhůru nohama - rázem máš po romantice. Tímto se hluboce omlouvám mamince mého kolegy, která je výbornou navigátorkou...

souhlas :D ... tem, kdo se o tuto problematiku zajimaji, nebo se jich primo dotyka doporucuji http://www.pknihy.cz/knihy/000030/Proc-muz...t-v-mapach.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano souhlasím. Je jedno jestli ti do řízení kecá ženská nebo navigace. Vždycky je člověk (muž) akorát naštvanej :-) . Nejlepší je spolehnout se sám na sebe a mapu na klíně ;-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pche, dej mapu ženské ( dámy prominou ) a první co udělá ji otočí vzhůru nohama - rázem máš po romantice. Tímto se hluboce omlouvám mamince mého bývalého kolegy, která je výbornou navigátorkou závodního auta ...

 

O tom bych mohl vyprávět.Jednou při návratu z dovolené mě manželka navigovala při odjezdu z Práglu místo na Chodov na Chomutov.Parádní zajížďka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jedu podle navigace tak je to jako bych se pohyboval v jiným rozměru. Nevím kde jsem, kam jedu, proč tam jedu, co tam budu dělat, kdy tam mám bejt. Jen s vypnutým mozkem poslouchám příkazy. Připadám si pak zneužitej.

 

Možná to bude ale jenom tím mým pitím....

Upraveno uživatelem New Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...