Přejít na obsah

GPS navigace do auta


Doporučené příspěvky

Kdysi v dřevních dobách chytrých telefonů jsem si pořídil do iPhonu Navigon a mám ho tu dodnes, offline mapy celé Evropy, minimálně 1x ročně aktualizace, když jsem měl Discovery, tak jsem si zapínal i účelovy komunikace a byla sranda zkrátit si cestu po lesní stezce, kde na mě turisti koukali jak na zjevení.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukej taky na to zda ta navigace nebo navigační software má podporu map Teleatlasu.Největší výrobci map jsou jen dva.Teleatlas a Navteq.Navteq je bezkonkurenční na západě a Teleatlas tady.Třeba Sygic umí oboje a od obou má podporu.Navigon - jak psal Paia - je lepší s Navteqem a na západě.Tam nemá konkurenci.Já tady ve východní Evropě používal se Sygicem taky iGO.Včetně slušně aktualizovaných map od TA.Nepořiď si hlavně navi co má aktualizaci map jen jednou za uherák.V čechách se různý přednosti,zákazy a podobně mění ročně v procentech,takže třeba 3 roky stará mapa už je celkem zevrubná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dulezite je hlavne se moc nepozorovat... :lol2:

Ja koupil od mistniho gentlemana minuly tyden navigaci starou 9 let za par korun a funguje bezvadne. Nebyla by za ty penize ani baterka do nejakeho chytreho telefonu.

...a verim, ze mi jeste par let bez problemu vydrzi... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umí i handsfree a zobrazovat smsky (i když to nepoužívám), na svou dobu byla opravdu slušná. Nicméně teď už TomTom pro tenhle stroj neaktualizuje mapy, takže se stejně musím kouknout po něčem novym, ale odvázanej z toho nejsem. Mobil jako navigaci neuznávám. Nový Tomtomy maj v sobě i připojení na net po dobu životnosti zdarma (otázkou je, co je doba životnosti, myslim, že 11 let jako v případě mojí 510 to nebude).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vy co nepoužíváte tedy mobil máte pocit, že Vám tak navigace nestačí? Že by jste třeba potřebovali informace o dopravě před sebou atd.

 

Mi bohate staci i mapa.

Takze 9 let stara navigace je pro mne naprosto v pohode (predtim sem mel 6 let starou a taky no problem). A zadne dalsi fičury k tomu urcite nepotrebuju a nikdy sem nebyl v situaci, kdybych potreboval. Ale teprve mam najeto asi puldruheho milionu kilometru po cele evrope, takze to mozna jeste prijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlákno se jmenuje GPS navigace do auta a ne a S mapou po Evropě. Tak nás omluv že se snažíme radit.

Kdyz si pozorne prectes, co sem odpovidal kolegovi "Ulenon", zjistis, ze jsem o mape po evrope nic nepsal. On se shani po navigaci do auta (nejlepe na zrcadko) a neni uplne zastance vymeny sveho stavajiciho telefonu. Nevim, kudy cestujes, kdyz je pro Tebe 3 roky stara "mapa" (mysleno v nejakem elektronickem zarizeni) zevrubna, ale pro bezne smrtelniky staci i starsi mapy. A od toho se odvijela cela diskuze z me strany - tedy at se klidne podiva po nejake starsi bazarove navigaci za par stovek a ze my, kteri tedy nemame navigace v chytrych telefonech jsme s timto spokojeni. Timto tedy k problematice Tve reakce na me prispevky nekomu jinemu. 

A jak si spravne uvedl, vlakno se opravdu jmenuje "GPS navigace do auta" a nikoliv "GPS navigace ve smartfounu" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to na léto někdo využije

 

Na půl roku zdarma. Product Hunt až do neděle rozdává skvělou navigaci Sygic Travel Více na: https://www.mobilmania.cz/bleskovky/na-pul-roku-zdarma-product-hunt-az-do-nedele-rozdava-skvelou-navigaci-sygic-travel/sc-4-a-1338862/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dulezite je hlavne se moc nepozorovat... :lol2:

Ja koupil od mistniho gentlemana minuly tyden navigaci starou 9 let za par korun a funguje bezvadne. Nebyla by za ty penize ani baterka do nejakeho chytreho telefonu.

...a verim, ze mi jeste par let bez problemu vydrzi... :cheers:

 

Tak dneska sem zjistil, ze nektere cesty za 9 let desne zastaraji, povrch se zhorsi a nakonec uplne zaroste travou.

Pak je tedy nabiledni, ze v tomto konkretnim pripade by byla trasa, kterou navrhla navigace pro bezneho motoristu dost nesjizdna.

Snad je to z fotek patrne, ze mne tudy opravdu navigace navigovala

(pozn.: dalsi fotky nemam, protoze se to zhorsilo natolik, ze sem se musel venovat řízení a poslednich 300m bylo fakt ve stupackach).

Edit: Doplneni

post-39943-0-78153400-1503862512_thumb.jpg

post-39943-0-78366300-1503862521_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...