Přejít na obsah

Podcasty a audioknihy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Trošku opráším toto vlákno, protože jsem začal na podcastech celkem ujíždět :) Projel jsem starší tipy a rovnou jdu s prosíkem, zda by neměl někdo něco dalšího. Jelikož jsem schopný poslouchat několik hodin denně, tak je mi vše tak nějak málo, vlastně tak jsem se dostal k podcastům, protože z hudby už jedu vše pořád dokola :)

Hodinkové asi jasně Hodinkee, W&W, baví mě i TWBS viz tip výše - taková zábavnější forma.

Zdar, přesně chápu tvé pocity, pamatuju si, jak jsem s iphonem podcastům úplně prodpadl.

Docela dobrý je cestovatelský pořad z radia Wave: Casablanca 

TBWS - musím říct, že od léta jsem jim úplně propadl, poslouchám každý díl a příjde mi to fakt dobrý. Připadám si jako na serazu Chrnomagu.

Oproti tomu Hodinkee, nebo W&W jsou pro mě nudné a dost prošpikované reklamami. 

 

Já si teď začal půjčovat audioknihy z Městské knihovny. Ale to vyžaduje CDčka naripovat (některá už jsou přímo v MP3).

Roční členství je za 60 korun :D.

 

Uvítám také tip na zajímavé sci-fi a fantasy.

taky jsem na to zase přistoupil, do auta dobrý, zrovna jsme včera poslouchali na D1 Hrabala: Pábitelé, tj. klasika.

Pak máme nějaké pohádky, co čte skvěle Kaiser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaiser ja fakt borec. Načetl mj. https://www.audiolibrix.com/cs/Directory/Book/59/Audiokniha-Rita-Hayworthova-a-vykoupeni-z-veznice-Shawshank-Stephen-King, což mám v dohledný době v plánu.

 

Aktuálně jsem se vrátil v čase k Pánovi prstenů. Začalo to kvůli synovi a nakonec to sám poslouchám spokojeně v autě.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bellsi, neznám Tvuj vkus, ale stejně doporučím (i ostatním). Nejsem podcastovej typ. Vlastně ani rádiovej typ. Ale české Radio Dixie fakt můžu včetně tématických podcastů. Na rozšíření hudebních obzorů dost dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už vážně mlčím.

 

A radši už zpět k tématu. Seriál Harry Bosch jsem měl rád, knihy jsem ale žádný nečetl. Teď jsem narazil na tohle: https://www.audiolibrix.com/cs/Directory/Serie/59/harry-bosch-sk , je to SK verze, ale s ohledem na datum narození co jsem tuhle viděl v občance, to nijak nevadí.

 

Nemáte zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...