Přejít na obsah

Seiko panic


matus.nedecky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mrkni tady do vlakna, co jsou nejcastejsi modely. Ty jsou tady nejoblibenejsi a zacal bych divanim se na ne. Z potapek: SKX 007/009, Monster, Sumo, Samurai, Želvy, MarineMaster. Jo a kombinaci cerna-zlata maji ruzne Tuna ("tuňáky") nebo levnejsi BabyTuna.

 

Krome zakladnich barev se najde vzdy nejaka lehce ujeta barevna limitka, casto i s zajimavym reliefnim cifernikem.

 

Pak mas samozrejme hafo oblekovek, quartzek, solaru, kineticu, ale to se mi nechce vypisovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ano, prikladam popis z eBayu:

 

I am selling a new Seiko upgraded Skx007 padi Mod
 
Stainless Steel Case
Automatic Movement Caliber 7s26
40h reserve
Screwdown Crown And Case Back
200M Water Resistance
Approximate Case Diameter: 41mm
Approximate Case Thickness: 12mm
 
The Watch is professionally upgraded in our workshop with the following parts:
 
 
* Seiko srpa21j padi dial,Made in Japan, Sunburst blue with day and date window, markers glow bright all night
 
* 62mas style handset with c3, glows bright matching the dial
 
* Yellow second hand
 
* Silver color aluminium bezel insert with dark blue markers
 
* Double Dome Sapphire Crystal with blue Ar coating, Scratch resistant, crystal clear crystal, all most no distortion. Nice flush fit with the insert.
 
* Beautyful Coin edge bezel, 120 clicks, nice smooth turning action
 
* fitted on a dark grey/blue soft seatbelt nato strap, Very comfortable
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak to tu moc hrotite a eskalujete chalani ;) Vsak tu neliecime rakovinu, su to preboha len hodinky a to ci sa niekomu paci modry alebo biely dial, alebo modre NATO ci cierna guma, je snad sumak, nie? :) Prechadzat do podobnych invektiv mi pride vhodne skor pre ~nastrocne decka, majte troska uroven ;)

 

Ano, tieto mam momentalne 3 Seika - dvoje stock, tieto mod. A ci vas Seiko-ultras roztrhne alebo nie, tieto mod su jedine ktore sa mi ako tak pacia. A jedine, na ktore som sa na rozdiel od tych 2 vydrzal pozerat dlhsie ako pol dna na ruke. Celkom ma mody zaujali, paci sa mi ako niektore Seiko serie daju jednoducho (a vkusne) upravit.

 

A este raz: Su to pane boze len hodinky, ktore clovek denne aj 3 krat vystrieda, je to hobby, zabava, nie je to nic co je nevyhnutne, je to nieco co kupim a zas predam, ak sa mi to nepaci. As simple as that.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak to tu moc hrotite a eskalujete chalani ;) Vsak tu neliecime rakovinu, su to preboha len hodinky a to ci sa niekomu paci modry alebo biely dial, alebo modre NATO ci cierna guma, je snad sumak, nie? :) Prechadzat do podobnych invektiv mi pride vhodne skor pre ~nastrocne decka, majte troska uroven ;)

 

Ano, tieto mam momentalne 3 Seika - dvoje stock, tieto mod. A ci vas Seiko-ultras roztrhne alebo nie, tieto mod su jedine ktore sa mi ako tak pacia. A jedine, na ktore som sa na rozdiel od tych 2 vydrzal pozerat dlhsie ako pol dna na ruke. Celkom ma mody zaujali, paci sa mi ako niektore Seiko serie daju jednoducho (a vkusne) upravit.

 

A este raz: Su to pane boze len hodinky, ktore clovek denne aj 3 krat vystrieda, je to hobby, zabava, nie je to nic co je nevyhnutne, je to nieco co kupim a zas predam, ak sa mi to nepaci. As simple as that.

 

Nečerti sa :). To čo máš, je len taká skladačka. Poriadny mod vyzerá nejak takto:

 

post-957-0-61907000-1561410545_thumb.jpg post-957-0-89556100-1561410545_thumb.jpg post-957-0-23118000-1561410546_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak sme sa asi nepochopili - ja som nepovedal ze sa mi to paci  :eek:?  Naopak, vobec sa mi to nepaci.  :lol2: Ale aj v tom, co sa mi nepaci je vela prace ktoru tomu niekto venoval. Aky to ma vysledok, je jedno, pretoze su ludia ktorym sa to paci a kupia si to, takze asi to zmysel pre niekoho ma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...