Přejít na obsah

Když se člověk nemůže nedívat...


Doporučené příspěvky

Jdu takhle dnes večer z práce do hospody - jako vždycky postranními uličkami... V jedné z nich, za Náprskovým muzeem, která ani nevím jak se jmenuje, otevřeli nedávno nóbl restauraci "Le Cornichon". Občas tam čtu ve výloze vystavený jídelní lístek - plný šneků a podobných podivností... Ovšem málokdy vidím sedět někoho uvnitř, pořád jen prázdné nádherně prostřené stoly...

Dnes tam seděl jeden člověk...

Měl na ruce hodinky... HODINKY...

 

Tyhle Hodinky:

hublot_bigbangtuiga-thumb.jpg

 

...a nemohl jsem než zůstat stát a zírat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi jako cucel s priplacnutym nosem na okne? :eek:

 

Ja se necitim moc prijemne v situaci, kdyz vidim u nekoho zajimave hodinky a snazim se zjistit co je to zac. Koukam, koukam, ale delam ze nekoukam, ptat se uplne ciziho cloveka na jeho hodinky mi pripada hloupe. :whistling:

 

I kdyz na druhou stranu by mi vubec nevadilo, ba naopak potesilo, kdyby se me nekdo zeptal na moje hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno...já jsem asi humpolák,ale já se jdu rovnou zeptat...zatím se mi ještě nestalo,že by se dotyčný se zájmem a velice potěšen nezakecal o hodinkách....

 

Dyk jo, jak jsem napsal, taky me potesi, kdyz me na tema hodinky nekdo oslovi, ale naopak si casto netroufam. Asi jsem moc plachej... :worried_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se jedna o stejneho cloveka,ktereho znam ja a ktery vlastni uvedene hodinky cca od unora 2008, tak je dostava od sve dcery jako darky.

Vidime se snim cca kazdych 14 dni pri jednani a hned pri prvni schuzce jsem zustal cucet s otevrenymi usty, cehoz si vsiml :jawdrop:

 

Prvni,ktere dostal byly Rolexy (nereknu typ).

Tento clovek neni z Prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...