Přejít na obsah

watch de luxe eurovea


david28

Doporučené příspěvky

Musim pochvalit vyborny pristup predajcov v tomto obchode v Bratislave. Konkretne pani Janu B., maximalna ustretovost. Kupoval som 2x tagy (sebe a manzelke) Viackrat som ich bol pozret, skusit. Kedze mali iba 41 objednala mi na skusku aj 43 a taktiez model pre mazelku ako prekvapenie (bez zaloh a podobne - ani som nesluboval ze niektore urcite vezmem). Po dlhom rozhodovani som zobral 43ky no na druhy den, ked som sa z toho vyspal mi prisli uz moc velke tak som zavolal do predajne. Hned poobede som sa tam zastavil a bez problemov, s usmevom mi ich vymenili za mensie.

Davnejsie som kupoval Longines tiez v eurovei ale v Celio a pristup podstatne odlisny.

 

Netvrdim, ze vseci vo wdl musia byt tak ustretovy avsak uz teraz planujem dalsi nakup a presne viem kam a za kym pojdem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

všetko je to o ľudoch na koho konkrétneho človek narazí v daní deň na predajni :)

 

Celio zmenilo majitela aj časť zamestnancov ide skor o klenotníctvo hoci maju aj hodinky predavačky vedia poradiť viac so šperkami cez hodinky je tam len jeden chalanisko ktorý vždy ale ochotne poradí a ma slušny prehlad takže ohladom hodín sa treba pýtať rovno mladeho muža :)

 

Čo sa týka WDL Eurovea s času na čas sa tam zastavím mrknuť a prístup bol vždy slušny aj hodinky mi ochotne vytiahli na vyskušanie 

dokonca som cez ních riešil aj reklamáciu Tagov v záruke nie u nich kupovaných a všetko prebehlo v poriadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po roku...

Vo WDL kupovana guma s preklapackou breitling, po emaili ze guma je na predajni som sa tam zastavil. Vedeli o mne, kym gumu nahodili stal som tam jako nejaky pablb neponukli ani stolicku a o predvedeni nejake modelu ani nehovorim. Len na mna pani kukala asi sa bala ze nieco ukradnem. Za mna uz nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...