Přejít na obsah

A co klobouk?


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, MarosRy napsal:

Jj, znacka je Stetson, je to "australska" fedora. Je to vlnena plst (tedy ne kralici), je docela tvrdy.

Díky, opravdu pěkný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Používáte nějakej věšák, nebo kloubouk plácnete normální do šatní skříně? Se trošku obávám tohodle skladování, že mi kloubouk, jeho střecha, nebude držet tvar, po pár letech, mám koženýho autraláka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, alky napsal:

Používáte nějakej věšák, nebo kloubouk plácnete normální do šatní skříně? Se trošku obávám tohodle skladování, že mi kloubouk, jeho střecha, nebude držet tvar, po pár letech, mám koženýho autraláka.

Mám tuším 6 klobouků a v tuto chvíli je skladuji samostatně ve skříni. Některé jen položené na polici, jiné (Tonak) na vhodné "umělé hlavě", třeba z polystyrenu atd. Dřív jsem je měl navršené na sobě, k tomu existují molitanové a igelitové proložky, které jsem kdysi získal v prodejně Tonak.

O víkendu jsem si vzal na sraz amerických vanů svůj oblíbený letní SELKE, který jsem si před pár lety přivezl z Nového Zélandu.. Přivezl jsem si odtamtud dva, tenhle a ještě jeden olejákový, ten si beru když není vedro či hrozí déšť.

received_747636422975195.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Přímou zkušenost nemám, ale řekl bych, že přímořníci používaj hlavně tu. Něco jsem viděl, neco slyšel a nemá to být špatný. Já měl nějaký slámy a něco dobrý, něco špatný. Teď mám asi dva roky, prej, pravou Panamu a zatím dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, nickolas napsal:

Přímou zkušenost nemám, ale řekl bych, že přímořníci používaj hlavně tu. Něco jsem viděl, neco slyšel a nemá to být špatný. Já měl nějaký slámy a něco dobrý, něco špatný. Teď mám asi dva roky, prej, pravou Panamu a zatím dobrý.

Ty máš klobuk? A sedne Ti? Proč se tak divně ptám...Už jsem starý kokot, klobrc bych asi na pale snesl.

Jenže, co dám na hlavu, tak to jde po chvíli pryč. Vůbec mi to nesluší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prd, jak máš hezkou hlavu, tak ti sluší všechno :punk: A hlavně, jak jsem stary cyp, tak už je mi to jedno že vypadám jak chuj :lol2:

edit: ale nosím ho akorát u moře...

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...