Přejít na obsah

Rolex GMT Oyster x Jubilee


Cool as Ice

Doporučené příspěvky

Určitě to nemám chlapi tak, že čekám až mi někdo poradí, ale tak beru to tak, že jste si každý něčím podobným prošli. Jako hodinky se mi asi líbí víc BLNR, ale tah se mi líbí víc oyster. A asi i jak psal LovecK, nevím jestli ty BLNR jsou tak univerzální. Novej kalibr by se šiknul, ale kupovat hodlám jen jedny :) Takže, proto jsem se obratil na diváky ve studiu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Určitě to nemám chlapi tak, že čekám až mi někdo poradí, ale tak beru to tak, že jste si každý něčím podobným prošli. Jako hodinky se mi asi líbí víc BLNR, ale tah se mi líbí víc oyster. A asi i jak psal LovecK, nevím jestli ty BLNR jsou tak univerzální. Novej kalibr by se šiknul, ale kupovat hodlám jen jedny :) Takže, proto jsem se obratil na diváky ve studiu :))

Kup blnr na jubi a ono sa niekto najde kto vymeni jubi za oyster :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Oba ty tahy jsou povedený. Já když viděl jubilee prvně na BLNR, tak panika. Dnes si myslím, že je elegantnější do kanceláře a jedna velká výhoda pro nás hysterky na škrábance, myslím že to na něm nebude tolik vidět. Tím jak zjemnily ty nožky na pouzdře GMT, tak k GMT (z mého pohledu) teď sedí víc. Ale, jak říkám. Oba jsou parádní. A na nové pepsi doslova sedne. V reálu je to kus tahu. Žádné tenké chrastítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...