Přejít na obsah

Mido ocean star VS Maen Hudson


Doporučené příspěvky

Docerta aj s prispevkom .. nedalo mi to cele...

Maen hudson

+ modra farba

+ zaujimavy dizajn

+ viac "dress"

+ cena

 

Mido

+ "lepsia" znacka, nie microbrand

+ dizajn inspirovany omegami

 

Som otvpreny aj nakupu z druhej ruky ale bohuzial nestihol som, takze zrejme pojdem do novych. Hodinky chcem mat univerzal, dakujem za rady pripadne este podobne hodinky aby ste mi to este viac "ulahcili" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle rozpočtu bych do výběru zařadil Wardy (při platbě v librách vychází líp):

 

https://www.christopherward.eu/watches/dive/c60-trident-pro-600-mk3

 

Jinak z tvého výběru jednoznačně Mido.

 

A ještě bych mrknul na Longines HydroConquest, ale u těch by se vyplatilo připlatit za nový model a to už bys byl před rozpočet...

 

 

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznacne Mido,ta znacka ma nieco do seba.Mrkni este na Alpiny a Glyciny.Do tej ceny sa vtesnas.Alpiny budu mozna o chlp...

Jednoznacne Mido,ta znacka ma nieco do seba.Mrkni este na Alpiny a Glyciny.Do tej ceny sa vtesnas.Alpiny budu mozna o chlp...

post-12494-0-71261500-1557119373.jpg

Upraveno uživatelem svijanskymaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem o CHW som tiez uvazoval a boli v mojej ponuke ale nechcem az tak "shiny" hodinky, skor nenapadnejsie, ale inak su super, keby nemali ten trojzubec co sa mi moc nepaci idem do nich

Trojzubec je na nich super. Originalne spojeny s ich nazvom. Proporcne su skvele a vypracovanim tiez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojzubec je na nich super. Originalne spojeny s ich nazvom. Proporcne su skvele a vypracovanim tiez.

Mne sa na much sakra pacili tie vlnky ?? raz som zavahal ked ich predaval jeden na fore za par supov ... Ale 900? za ne nedam, viem ze tam byvaju tie clearance, mozno vtedy....

 

Btw padli mi do oka AJ jedny longiness hydra, nie su moc "shiny"??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mida. I u tohoto modelu je ta geniální spona. Kvalita perfektní. To nepíšu kvůli tomu, že mám šestistovky, ale měl jsem je několikrát na ruce. I tu nenápadnost Ti splněj. A naopak, když si k tahu pořídíš třeba tu oranžovou gumu, máš na léto plážovky jak sviňa. Stroj je bez plastovejch součástek upravenej pro Hamilton a Mido. Jenže u Hamiltonu pěkný potápky postrádám. Druhá volba Hydroconquesty, ale tah a hlavně spona, to je mínus. Mluvím o starším modelu s plechovou lunetou, ale ty nový s keramickou jsou na tom s tahem a sponou stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mida. I u tohoto modelu je ta geniální spona. Kvalita perfektní. To nepíšu kvůli tomu, že mám šestistovky, ale měl jsem je několikrát na ruce. I tu nenápadnost Ti splněj. A naopak, když si k tahu pořídíš třeba tu oranžovou gumu, máš na léto plážovky jak sviňa. Stroj je bez plastovejch součástek upravenej pro Hamilton a Mido. Jenže u Hamiltonu pěkný potápky postrádám. Druhá volba Hydroconquesty, ale tah a hlavně spona, to je mínus. Mluvím o starším modelu s plechovou lunetou, ale ty nový s keramickou jsou na tom s tahem a sponou stejně.

Ahoj dik za odpoved, konecne podpora na mida Lebo naozaj sa mi pacia. Btw modre alebo cierne prevedenie? Mamrad modru ale ci neomrzi po case?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych u tohoto modelu šel do černejch, ale to se musíš rozhodnout sám co se Ti líbí. Z vlastní zkušenosti Ti můžu říct, že se okouká úplně všechno. To ovšem nevylučuje maximální spokojenost.

Aspoň rychlovky tý spony, k jejímu posouvání po zoubkách, ani zasouvání, hodinky nemusíš sundavat z ruky. Tohle oceňuju, protože mi ruka natejká. Jediný co mě na Captainech V mrzí je plechováuneta. Ale hodí se k nim perfektně.

 

post-17935-0-07498600-1557171594_thumb.jpg

 

post-17935-0-49127400-1557171612_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...