Přejít na obsah

hodinky na plavanie


Ropucháč

Doporučené příspěvky

Mal by som taky dotaz: Co pouzivate na plavanie? /pokial tu su nejaki naruzivi plavci :) /

 

Predpokladam, ze vacsinou Casio G-Shock...skor ma zaujimaju nejake ECHT PLAVECKE HODINKY...

 

 

 

..v bazene som za poslednu dobu videl kadeco:

 

-G Shock

-Traser/Luminox

-nejake quartzky...Casio, Citizen....kadeco

-brajtle /toto fakt nepochopim, aj ked Breitling nemam velmi rad, take drahe hodosky by som do bazenu na plavanie netahal aj keby to boli quartzky/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, pouzivam Polar S625X, ale nie su to len plavecke. Pouzivam ich na triatlon.

 

Mal by som taky dotaz: Co pouzivate na plavanie? /pokial tu su nejaki naruzivi plavci :) /

 

Predpokladam, ze vacsinou Casio G-Shock...skor ma zaujimaju nejake ECHT PLAVECKE HODINKY...

..v bazene som za poslednu dobu videl kadeco:

 

-G Shock

-Traser/Luminox

-nejake quartzky...Casio, Citizen....kadeco

-brajtle /toto fakt nepochopim, aj ked Breitling nemam velmi rad, take drahe hodosky by som do bazenu na plavanie netahal aj keby to boli quartzky/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim Sport I s "originál" kaučukovým řemínkem (podobný tomu originálu od Orlíků). Mám i digitálky od Casia, ale jsou s nimi problémy i kvůli potu, takže do bazénu či do moře jsem je nebral. Na raft si beru většinou Fortis Flieger Chronograf, rovněž na kaučukuovém řemínku a také už mají něco naplaváno ;-)

 

Ad Breitling a drahé hodinky - nerad bych sklouzl k příspěvkům a la diskutér, ale na tom, že hodinky by neměly být modlou, ve které má člověk utopen roční plat a pak se na ně bojí podívat, něco pravdy je. Prostě sportovní (byť drahé) hodinky nejsou primárně určeny k leštění ve vitrině nebo k předvádění se na obchodních schůzkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na plavání v bazénu i v moři používám Fortis B42 Pilot Professional. Dal jsem na ně kožený Hirsch řemínek s WR 100. Už má v moři naplaváno cca 20 dnů (v bazénu asi to stejné) a opravdu pořád drží barvu i ostatní vlastnosti.

Ty stejné používám i na ostatní sporty - snowboard, brusle, kolo (na kolo na pravé ruce). Zatím jsem je za 9 nebo 10 měsíců ani neškrábl, ani nijak nerozhodil.

Někdo by mohl říct, že je jich na sport škoda, ale prostě si neumím představit, že bych na ruce neměl některé z hodinek, které mám rád. Možná by to pak dopadlo tak, že bych se postupně začal podvědomě nebo i vědomě sportovním činnostem vyhíbat. A to by byla chyba, ne?

Na základě tohoto fóra na sport taky uvažuju o zakoupení nějakých Seik na WR kůži nebo gumě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal by som taky dotaz: Co pouzivate na plavanie? /pokial tu su nejaki naruzivi plavci :) /

 

Plavu 3xtydne a jelikoz nosim bryle, tedy dioptricke ( ty na plavani menim za plavecke), pak nevidim na bazenove hodiny a jsem nervni, ze pretahnu :-). Proto jsem si poridil na plavani hodinky. Nejdrive to byly SPEEDO WORLDTIMER - vtipne jsem je utopil. Nechapu to, ale fakt prestaly po cca 20 pouzitich v bazenu jit. Pak jsem shanel neco na tady foru - kazdy mi nabizel 1000m divery za desitky tisic, nakonec jsem koupil SEIKO 5 SPORT Atlas. Ale byly moc tezky a nesedely mi na ruce, prodal jsem je a ted uz mesic pouzivam CASIO G-SHOCK GW-5500-1JF - japonska edice a jsem naprosto spokojeny, tyhle hodinky jsem si fakt oblibil. Jsou prijemne na ruce a maji vse co potrebuji. Jen se moc nehodi k obleku, ale na to mam jine kousky .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plavu 3xtydne a jelikoz nosim bryle, tedy dioptricke ( ty na plavani menim za plavecke), pak nevidim na bazenove hodiny a jsem nervni, ze pretahnu :-). Proto jsem si poridil na plavani hodinky. Nejdrive to byly SPEEDO WORLDTIMER - vtipne jsem je utopil. Nechapu to, ale fakt prestaly po cca 20 pouzitich v bazenu jit. Pak jsem shanel neco na tady foru - kazdy mi nabizel 1000m divery za desitky tisic, nakonec jsem koupil SEIKO 5 SPORT Atlas. Ale byly moc tezky a nesedely mi na ruce, prodal jsem je a ted uz mesic pouzivam CASIO G-SHOCK GW-5500-1JF - japonska edice a jsem naprosto spokojeny, tyhle hodinky jsem si fakt oblibil. Jsou prijemne na ruce a maji vse co potrebuji. Jen se moc nehodi k obleku, ale na to mam jine kousky .-)

 

Taky pravidelne plavu. Ikdyz jen 1 x tydne ( je to pro me doplnkovy /* ale krasny */ sport ) Asi po roce se mi zacaly zamlzovat moje Timexy.

http://www.hodinky.cz/timex-t5f841-ironman...lon-30-lap.html

A to maji WR 200 M a nepouzival jsem tlacitka !!!

 

Je cas na neco lepsiho!

 

Mimochodem pozivas u G-SHOCKU stopky aby jsi vedel za kolik mas 100 m?

(neco takoveho by se mi moc hodilo, velike cislice - co nejvetsi, a spousteni stopek pod vodou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pravidelne plavu. Ikdyz jen 1 x tydne ( je to pro me doplnkovy /* ale krasny */ sport ) Asi po roce se mi zacaly zamlzovat moje Timexy.

http://www.hodinky.cz/timex-t5f841-ironman...lon-30-lap.html

A to maji WR 200 M a nepouzival jsem tlacitka !!!

 

Je cas na neco lepsiho!

 

Mimochodem pozivas u G-SHOCKU stopky aby jsi vedel za kolik mas 100 m?

(neco takoveho by se mi moc hodilo, velike cislice - co nejvetsi, a spousteni stopek pod vodou)

 

 

já používám již 3. rok Timex Ironman Triathlon T54242 bez problémů i na běhání (krátké i maratony), plavání a kolo.

 

pěkný den

 

V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já používám již 3. rok Timex Ironman Triathlon T54242 bez problémů i na běhání (krátké i maratony), plavání a kolo.

 

pěkný den

 

V.

 

Tak to mas kliku. :thumbsup_anim:

Moje holka ma Speeda WR 50 m a bez problemu. Ja mam Timex WR 200 m a po plavani mam luxusni mlhu kt. tak za den, dva zmizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mas kliku. :thumbsup_anim:

Moje holka ma Speeda WR 50 m a bez problemu. Ja mam Timex WR 200 m a po plavani mam luxusni mlhu kt. tak za den, dva zmizi.

 

Jo jo, prožily se mnou už fakt dost včetně 3 maratonů ;) A byly i v moři. Snad nejfunkčnější dárek, který jsem kdy dostal :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...