Přejít na obsah

Rolex Pepsi vs. Rolex Pepsi


Street Glide

Doporučené příspěvky

Pohodlí je nepochybně velmi důležitá vlastnost při nošení hodinek z dlouhodobého hlediska ,takže staré bych bral nové jsou již těžké ,tvrdé a nepoddajné v ohybu takže řežou a již nejsou tak pohodlné.... Mimochodem zajímavé by bylo váhové srovnání starých a nových...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, beerlao napsal:

Pohodlí je nepochybně velmi důležitá vlastnost při nošení hodinek z dlouhodobého hlediska ,takže staré bych bral nové jsou již těžké ,tvrdé a nepoddajné v ohybu takže řežou a již nejsou tak pohodlné.... Mimochodem zajímavé by bylo váhové srovnání starých a nových...

nepoddajne v pohybu? -som si zatial nic take nevsimol, ale je mozne ze mam fake..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, tedwine napsal:

nepoddajne v pohybu? -som si zatial nic take nevsimol, ale je mozne ze mam fake..

..v ohybu ,myšleno že když je chytneš za case ukazováčkem a prostředníčkem na straně korunky a palcem naproti a dáš si je packama k sobě svisle na úroven očí tak novým stojí ...a starejm visí 😁 ...náramek ... je vytahanej a tedy v ohybu na ruce pohodlnějíší...

Liquid ,děkuji za info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby som rozumel je treba rozflakat nove, kazdy vecer aspon 2-3 hodiny z celej sily natahovat tah, nech to poriadne vysí a hlavne nereže! Hovori sa tomu zábeh, niečo ako u aut. Az potom zacat nosit. RLX to nedal do navodu, hajzlici! 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Za mě jednoznačně nové keramiky. Sedí mi víc na ruce a mají příjemnější barvy. Plecháče vypadají hrozně malé a to mám zápěstí jen 17,5cm.

Ale jednoznačně pro mě platí, pokud Rolex, tak jedině Pepsi. Měl jsem i zelené GMT Master II a ty neměly nějak šťávu. Taky vám je sem vrazím pro porovnání.

🙂

RolexGMTplech_IMG_20190705_115427.jpg

RolexGMTkeram_IMG_20210130_122634.jpg

R_20170201_155203.jpg

R_IMG_20190903_171539.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...