Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pro me je geckota sympaticky mikrobrand, ktery uz dlouhou dobu sleduju, ale jejich modely jsou pro me bohuzel trochu jako Rimmer z cerveneho trpaslika. kazda jednotliva cast je perfektni, ale kdyz se to slozi dohromady, nefunguje to.

modely ktere vychazi z exploreru a submarineru maji na muj vkus moc masivni rucky. ocenuju, ze se snazi o nejake odliseni od proste kopirky, ale ty rucky mi k tomu proste uplne nesedi.

u polstarkoveho pouzdra jsem byl z pocatku nadsen, ale postupne mi na nem vadi to co u vetsiny podobnych brandu - cifernik pusobi hluboce utopeny v pouzdre, ktere pak vypada ze je zbytecne velke a vysoke. u racing chronograph to celkem elegantne vyresili armovakem.

 

zatim jsem nenasel chybu na jejich chrono modelu s mechanickym seagullem - tady neexperimentovali a vysledek je presne podle meho gusta

a hodne se mi po designove strance libi i jejich hranaty model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro me je geckota sympaticky mikrobrand, ktery uz dlouhou dobu sleduju, ale jejich modely jsou pro me bohuzel trochu jako Rimmer z cerveneho trpaslika. kazda jednotliva cast je perfektni, ale kdyz se to slozi dohromady, nefunguje to.

 

S tím Rimmerem to je přesné  :D

Mně se líbí, že to je microbrand, ceny mají rozumně nastavené a přitom je zpracování parádní (podle všemožných recenzí). Koukal jsem hlavně na menší modely, takže spousta větších jde mimo mně. S těmi ručkami máš pravdu, jsou trochu jako u věžních hodin, ale přijdou mi originální (samozřejmě je to ale inspirace z minulosti).

Polštářkové pouzdro by bylo fajn, ale taky je pro mě zbytečně velké i když třeba na zápěstí by asi seděly dobře díky krátké lug to lug vzdálenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplne suhlasim, mal som geckoty konkretne W01 chronograph, vsetko fajn co sa tyka vzhladu, spracovania aj ceny, ale nevedel som im prist na chut. Boli dobre, ale celkovo to spolu nejak nefugovalo, nemali svoj sarm, nechytili ma.

Napriek tomu super hodinky a trochu lutujem, ze som si ich nenechal aj ked by som ich asi casto nenosil  :D

post-69063-0-83364600-1586378532_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...