Přejít na obsah

Natahovač


JardaJarda

Doporučené příspěvky

Nechci Vám kecat do spravedlivého rozhořčení nad produkcí Klarstein, ale uvědomte si že naprosto všecko v téhle kategorii JE 100% Čína. A jestli máte potomka, tak naprosto stejnou plastovou krabičku s jednostranně uloženýma převodama jako v "nóbl winderu" (značku si dosaďte sami - Modalo, Swisskubik atd. - ve většině je vevnitř totéž co našel @Mate) najdete i na zadní ose v klukově autíčku na dálkové ovládání - sekají tam toho vagóny a ve finále se to liší akorát zapojením konektorů na univerzální řídící destičce pro motorek, ovládací prvky, LED a volitelný displej...

image.thumb.jpeg.c44d08c9c33a04d24a0de3a7ffd37266.jpeg

PS: Pokud by se někdo ptal co dělá vevnitř ten volně ložený a evidentně zapojený černý spínač, tak tipuju že Číňanovi už se v dané cenové kategorii asi nechtělo vrtat a olepovat extra díru (do imitací sametu olepeného) papundeklu. No hlavně že díky tomu vepředu trvale zářila vysoce svítivá LED (taky šla odpojit), nejspíš aby dřív chcíply baterky a kola spotřební ekonomiky se mohly točit rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 26. 4. 2023 v 16:54, Radek124 napsal:

Nechci Vám kecat do spravedlivého rozhořčení nad produkcí Klarstein, ale uvědomte si že naprosto všecko v téhle kategorii JE 100% Čína. A jestli máte potomka, tak naprosto stejnou plastovou krabičku s jednostranně uloženýma převodama jako v "nóbl winderu" (značku si dosaďte sami - Modalo, Swisskubik atd. - ve většině je vevnitř totéž co našel @Mate) najdete i na zadní ose v klukově autíčku na dálkové ovládání - sekají tam toho vagóny a ve finále se to liší akorát zapojením konektorů na univerzální řídící destičce pro motorek, ovládací prvky, LED a volitelný displej...

image.thumb.jpeg.c44d08c9c33a04d24a0de3a7ffd37266.jpeg

PS: Pokud by se někdo ptal co dělá vevnitř ten volně ložený a evidentně zapojený černý spínač, tak tipuju že Číňanovi už se v dané cenové kategorii asi nechtělo vrtat a olepovat extra díru (do imitací sametu olepeného) papundeklu. No hlavně že díky tomu vepředu trvale zářila vysoce svítivá LED (taky šla odpojit), nejspíš aby dřív chcíply baterky a kola spotřební ekonomiky se mohly točit rychleji.

celkem mazec. Já se o to až tak nezajímal, prostě jsem potřeboval natahovač na 6 kusů a s limitem do 8k. Myslel jsem že to bude cena na takový rozumný průměr co do kvality.  Tušit že tohle bude taková sračka, tak jsem koupil Čínu za 1/3 a překopal to rovnou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...