Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Uherské Hradiště - Zlín


Vit

Doporučené příspěvky

Tak co, není nás na jihovýchodní Moravě dost na to, abychom uspořádali sraz členů Chronomagu?

:drunk:

Znám tři členy z Uherského Hradiště a nějací Zlíňáci jsou tu také.

Jako místo srazu mě napadá nějaká dědina mezi UH a Zlínem.

Co na to říkáte, šel by někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ufff, asi jen pokud by to bylo někdy o víkendu :) Jinak se z Prahy nedostanu... Ale je fajn, že tam u nás něco kutíte.

 

Myslím si, že víkend není problém (aspoň pro mě ne).

Uvidíme, kolik se ozve lidí a potom se domluvíme na termínu a místu konání.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že víkend není problém (aspoň pro mě ne).

Uvidíme, kolik se ozve lidí a potom se domluvíme na termínu a místu konání.

 

Pro mě je to bohužel jedna z podmínek, ale třeba se náhodou trefíte, když se pojedu kouknout domů :) To pak samozřejmě moc rád přijdu. V následujících 14ti dnech je to ale vyloučený, protože budu mít auto v servisu... Uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

červen nemůžu.. pak by neměl být problém.

 

červenec je v pohodě?

 

 

Pro mě je to bohužel jedna z podmínek, ale třeba se náhodou trefíte, když se pojedu kouknout domů :) To pak samozřejmě moc rád přijdu. V následujících 14ti dnech je to ale vyloučený, protože budu mít auto v servisu... Uvidíme

 

zkus navrhnout nějaký termín v červenci, uvidíme co na to ostatní

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus navrhnout nějaký termín v červenci, uvidíme co na to ostatní

 

No, mně je to celkem šumák, prostě buď budu mít štěstí a v reklamce nebude nějakej frkot nebo to holt neklapne. Akorát mě napadlo, že by možná bylo fajn se sejít hned z kraje července, kvůli případným dovoleným a tak. Takže co třeba pátek 4. 7. (teoreticky bych si mohl vzít v pátek volno) nebo sobota 5. 7.? Osobně bych doporučoval sejít se v UH, protože jako lokalpatriot ani nemůžu jinak :) Sice jsem za ty roky, co jsem spíš jinde než v UH vypadnul ze cviku, ale mám pocit, že hospod je tam pořád dost. Navíc v Hradišti je všechno tak pěkně soustředěný na jednom fleku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mně je to celkem šumák, prostě buď budu mít štěstí a v reklamce nebude nějakej frkot nebo to holt neklapne. Akorát mě napadlo, že by možná bylo fajn se sejít hned z kraje července, kvůli případným dovoleným a tak. Takže co třeba pátek 4. 7. (teoreticky bych si mohl vzít v pátek volno) nebo sobota 5. 7.? Osobně bych doporučoval sejít se v UH, protože jako lokalpatriot ani nemůžu jinak :) Sice jsem za ty roky, co jsem spíš jinde než v UH vypadnul ze cviku, ale mám pocit, že hospod je tam pořád dost. Navíc v Hradišti je všechno tak pěkně soustředěný na jednom fleku :)

 

Tak padl konkrétní návrh 4. 7. nebo 5.7.2008 - místo konání UH

Co na to ostatní, komu co vyhovuje víc? (pátek nebo sobota)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se tam moc nevyznám, preferuju ZL, nebo něco mezi. A pozor, na data kolem volných dní 5-6, fůra lidí bude pryč!

 

No, s ohledem na to, že svátky připadají na víkend tak se nějakýho exodu nebojím :) Nebo, že by jsi lidé brali v pátek volno aby mohli jet oslavit víkendové svátky třeba na chatu? :) Ale jak říkám, je mně fakt jedno kdy to bude když to budu vědět dopředu. Co se místa týká, tak nevím. Jsem třeba klidně pro Zlín, ale myšlenka něco mezi se mně nezdá moc dobrá. Pokud to bude v jednom z měst, tak alespoň (třeba) polovina to bude mít v pohodě s dopravou. Pokud to bude někde mezi, tak někam pojedou všichni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s ohledem na to, že svátky připadají na víkend tak se nějakýho exodu nebojím :) Nebo, že by jsi lidé brali v pátek volno aby mohli jet oslavit víkendové svátky třeba na chatu? :) Ale jak říkám, je mně fakt jedno kdy to bude když to budu vědět dopředu. Co se místa týká, tak nevím. Jsem třeba klidně pro Zlín, ale myšlenka něco mezi se mně nezdá moc dobrá. Pokud to bude v jednom z měst, tak alespoň (třeba) polovina to bude mít v pohodě s dopravou. Pokud to bude někde mezi, tak někam pojedou všichni :)

 

To je rozumný návrh, navíc se to může střídat.

Tak co UH nebo Zlín?

Zatím vidím příspěvky od 4 lidí z UH a 2 ze Zlína, takže to zatím vypadá na UH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...