Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Uherské Hradiště - Zlín


Vit

Doporučené příspěvky

To mě mrzí, ale tobě tuším seděl nejvíc ten víkend a proti tomu byla většina.

Snad příště.

 

No jasně, víkend byl od začátku vachrlatej :) Ale příště to třeba bude čtvrtek a tam už bych si eventuálně mohl vzít dva dny volna, protáhnout víkend a udělat si doma na Moravě zároveň malou dovolenou. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Protože nevyhovuje 9,10 ani 11.7., zkusím to navrhnout takto:

Termín úterý 8.7.2008 v 18:00 - Uherské Hradiště.

účastníci zájezdu:

1) Vit (UH)

2) Elda76 (UH)

3) Martin1 (UH)

4) Edas (UH)

5) DavidC3 (Zlín)

6) Radimk (Zlín)

7) Xpak (Zlín)

 

7) ????? Kalifx (UH) ?????

8) ????? Gas (Luhačovice - Olomouc) ?????

 

Prosím někoho, kdo je přímo z UH aby navrhl vhodné zařízení a po odsouhlasení v něm zamluvil stůl (spíš dva).

Pokud to úterý někomu nevyhovuje, tak ať se ozve.

 

Tak přece jen naděje... Je to sice ještě daleko, ale 8. 7. 2008 bych měl nakonec být v UH, takže se kdyžtak rád v nějaký hospě zastavím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak termín už máme a kdo zajistí rezervaci v nějaké restauraci?

 

Hradišťáci, zkuste popřemýšlet, kde to uděláme. Bude nás cca 10.

Něco navrhněte.

Termín úterý 8.7.2008 v 18:00 - Uherské Hradiště.

1) Vit (UH)

2) Elda76 (UH)

3) Martin1 (UH)

4) Edas (UH)

5) DavidC3 (Zlín)

6) Radimk (Zlín)

7) Xpak (Zlín)

8) Kalifx (UH)

9) Messiah (?????)

 

10) ????? Gas (Luhačovice - Olomouc) ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Restaurace Na Baste ? ... je tam dost mista uvnitr a maji i zahradku, byva tam celkem klid

 

Hele tak to vůbec neznám... jen matně si z návštěv doma vybavuju... neprodávaj tam někde čerstvý ryby? Respektive není to "Rybí" hospoda? To by nebylo vůbec zlý... Dá se tam objednat separé? Nebo alespoň něco co jako separé působí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Baště to neznám, tak se nechám překvapit.

Donese někdo "NĚCO" zajímavého na ukázku? :eek:

 

Všechno na Moravu nepotáhnu, ale něco určitě vezmu. Minimálně ty co budu mít na ruce :) . A určitě jedny na střídačku. Ale stejně si myslím, že na srazu je hlavně fajn to, že se lidi sejdou, pokecaj o hodinkách, něco popijou, a tak :)

 

 

BTW, teď jsem zjistil, že budu muset jet přes Zlín (Kroměříž), protože na padesátce je nějaká uzavírka a přes Bzenec se mně to objíždět fakt nechce :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno na Moravu nepotáhnu, ale něco určitě vezmu. Minimálně ty co budu mít na ruce :) . A určitě jedny na střídačku. Ale stejně si myslím, že na srazu je hlavně fajn to, že se lidi sejdou, pokecaj o hodinkách, něco popijou, a tak :)

BTW, teď jsem zjistil, že budu muset jet přes Zlín (Kroměříž), protože na padesátce je nějaká uzavírka a přes Bzenec se mně to objíždět fakt nechce :thumbsdown_anim:

 

Jestli se nepletu, tak se to dá objet takto:

- nesjíždět z D1 na Slavkov, ale pokračovat dál a sjet na Vyškov

- potom na Nesovice

- z Nesovic normálně po E50

(těsně potom, co zavřeli Bučovice jsem takto jel, teďka nevím)

 

Já si na sraz vezmu určitě pleskačku slivovice.

:drunk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu, tak se to dá objet takto:

- nesjíždět z D1 na Slavkov, ale pokračovat dál a sjet na Vyškov

- potom na Nesovice

- z Nesovic normálně po E50

(těsně potom, co zavřeli Bučovice jsem takto jel, teďka nevím)

 

Já si na sraz vezmu určitě pleskačku slivovice.

:drunk:

 

Hele, to vypadá dobře, protože možná se budu zastavovat u kamaráda v Buchlovicích, tak bych se fakt rád dostal na starou trasu. Doufám, že za Bučovicema směrem na UH je to v pohodě :worried_anim: ... Nemá někdo aktuální informace? Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, to vypadá dobře, protože možná se budu zastavovat u kamaráda v Buchlovicích, tak bych se fakt rád dostal na starou trasu. Doufám, že za Bučovicema směrem na UH je to v pohodě :worried_anim: ... Nemá někdo aktuální informace? Díky.

Jezdím tudy denně. Exit Vyškov, potom skrz město, na 2. světelné doprava na centrum, kruháč 1. sjezd, chvíli po dobře značené objížďce jedné městské části a pak už jen ven z Vyškova pořád po hlavní až do Nesovic. Tam se napojíš na ?pade? a jedeš za celkem mírného provozu až do až... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím tudy denně. Exit Vyškov, potom skrz město, na 2. světelné doprava na centrum, kruháč 1. sjezd, chvíli po dobře značené objížďce jedné městské části a pak už jen ven z Vyškova pořád po hlavní až do Nesovic. Tam se napojíš na ?pade? a jedeš za celkem mírného provozu až do až... :thumbsup_anim:

 

Díky moc za info :) Vyzkouším to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož už je sraz za týden a jiný návrh nepadl, chtěl bych poprosit Martina1 aby předběžně zamluvil v té restauraci stůl pro 10 lidí.

Potom bych ho chtěl poprosit také o to, aby popsal jak se kté restauraci dostaneme (asi pomocí map na seznamu).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož už je sraz za týden a jiný návrh nepadl, chtěl bych poprosit Martina1 aby předběžně zamluvil v té restauraci stůl pro 10 lidí.

Potom bych ho chtěl poprosit také o to, aby popsal jak se kté restauraci dostaneme (asi pomocí map na seznamu).

 

Já s tou Baštou taky souhlasím.

 

Edit: a podle mapy by to mělo bejt tady (Martin1 kdyžtak ať potvrdí či vyvrátí):

 

 

post-1975-1214899522.jpg

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapa je spravne.

 

Tady je link na mapy.cz:

 

http://www.mapy.cz/#x=140141204@y=13242194...34496_136919245

 

GPS souradnice:

 

Loc: 49°4'12.383"N, 17°27'25.146"E

 

Autem se da zaparkovat pred restauraci nebo na parkovisti na krizovatce ulic Dlouha a Na Stavidle.

 

Zitra se tam stavim a zabookuju 10 mist na jmeno "chronomag" na 8.7.2008 v 18:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...