Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Uherské Hradiště - Zlín


Vit

Doporučené příspěvky

Jo a od Brna to lze pres Bucovice na buchlovky normalne projet. Jsou tam sice uzavirky, ale pro mistni je to normalne prujezdne.

 

Jo, ale už mne tam třikrát chytili Pomáhat a chránit. Vždy jsem se sice vymluvil na služební jednání v Bučovicích (mám služební auto), ale je vhodné znát alespoň nějakou místní firmu, nebo tvrdit, že jedeš k příbuzným. Jsou tam všude zákazy vjezdu s doplňkovou tabulkou "dopravní obsluze vjezd povolen", takže musíš být dopravní obsluha, nebo místní. Poldové se dívají na značky a odstavují auta, které nemají místní značku.

Když mi vyjde chvilka, přijdu se taky podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak pánové, blíží se nám to. Já koukal na mapu a malé upřesnění. Když budete stát na Mariánském náměstí, tak dole v pravém rohu je elektroprodejna Thermat.Takže kolem ní dozadu, to je Sojákova ,která je krátká a ústí do Dlouhé.....

Tam někde by to mohlo být...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pánové, blíží se nám to. Já koukal na mapu a malé upřesnění. Když budete stát na Mariánském náměstí, tak dole v pravém rohu je elektroprodejna Thermat.Takže kolem ní dozadu, to je Sojákova ,která je krátká a ústí do Dlouhé.....

Tam někde by to mohlo být...

 

Vyjdeš uličkou v rohu náměstí (u Thermatu) a půjdeš (kolem prodejny kol) tak cca 100m k té restauraci - viz mapa. Vedle jsou tuším potápěčské potřeby. Myslím, že bys tu restauraci měl vidět už z toho rohu náměstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...