Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Uherské Hradiště - Zlín


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak dnes už zpátky v Praze a napojenej na internet :) musím pochválit výbornou účast, krásné kousky v majetku přítomných a především skvělou atmosféru srazu. Tolik k pozitivům. Negativním důsledkem je, že se mně až příliš zamlouvaly jedny moc hezký hodinky od Mórise Lakroázovic. Další pokušení pro můj stopstav... :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes už zpátky v Praze a napojenej na internet :) musím pochválit výbornou účast, krásné kousky v majetku přítomných a především skvělou atmosféru srazu. Tolik k pozitivům. Negativním důsledkem je, že se mně až příliš zamlouvaly jedny moc hezký hodinky od Mórise Lakroázovic. Další pokušení pro můj stopstav... :suicide_anim:

 

Ze bych je pustil do sveta ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď přemýšlím, zda ten můj "definitivní" výběr hodinek nebyl něco jako novoroční předsevzetí, které po čase stejně pozbývá platnosti. Takže je asi nejvyšší čas začít pokukovat po Sumo a taky nějaké Šturmany by možná nebyly úplně od věci :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, jsem ve čtvrtek 30.10.2008 kolem 17:00 domluvený s Edasem, že se potkáme na Baště (hospoda v UH, kde byl poslední sraz).

Pokud někdo budete mít čas, tak se zastavte na kus řeči.

Regulérní sraz asi uděláme až v lednu, pokud bude zájem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem ve čtvrtek 30.10.2008 kolem 17:00 domluvený s Edasem, že se potkáme na Baště (hospoda v UH, kde byl poslední sraz).

Pokud někdo budete mít čas, tak se zastavte na kus řeči.

Regulérní sraz asi uděláme až v lednu, pokud bude zájem.

 

Himl do toho. Já budu po dlouhý době v UH právě tento víkend :( . Máme třídní sraz. Tak uvidíme, jestli to klapne v lednu.

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Tvůj nový přírůstek by snad i stál za přesunutí termínu.......

 

No, dělaj mně radost. :) Akorát, že já v sobotu v podvečer přijedu, mažu na sraz a v neděli, hned jak budu způsobilý k jízdě, zase mizím do Prahy... Takže takhle na otočku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dělaj mně radost. :) Akorát, že já v sobotu v podvečer přijedu, mažu na sraz a v neděli, hned jak budu způsobilý k jízdě, zase mizím do Prahy... Takže takhle na otočku.

 

Doufám ale, že v lednu si uděláš dost času na to abys nám ukázal Hujery i Breitling.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem ve čtvrtek 30.10.2008 kolem 17:00 domluvený s Edasem, že se potkáme na Baště (hospoda v UH, kde byl poslední sraz).

Pokud někdo budete mít čas, tak se zastavte na kus řeči.

Regulérní sraz asi uděláme až v lednu, pokud bude zájem.

 

Mel bych mit volno. Zastavim se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...