Přejít na obsah

Jaké dát poštovné při prodeji?


m107

Doporučené příspěvky

Páni,

 

prodávám tady za 250 káblí paměťovou kartu a jako poštovné jsem si stanovil 50 kaček. To jsem nastavil dle toho, že musím koupit obálku, buď sám nebo někoho zmermomocnit to zabalit, nadepsat a poslat (kolikrát vystát frontu na poště - jelikož nejsem obchodník, nemám žádný svoz doma nebo něco takového).

 

Za novou kartu chci o něco víc než půlku z toho co jsem ji našel nejlevněji v eshopu a za poštu ještě míň než je nejnižší částka za poslání eshopem.

 

Stejně jsem za kreténa. Dělám špatně něco já nebo jaký je váš názor?

 

edit: link na eshop: https://www.kimgroup.cz/pametove-karty/samsung-microsdxc-64gb-uhs-i-u3-adapter-mb-mc64ga-eu/?gclid=EAIaIQobChMIi92y49-T4gIVVON3Ch3IrgDWEAQYAiABEgIlvPD_BwE

 

edit2: samozřejmě že nabízím os. odběr, poštu pouze jako případnou alternativu..

 

díky

post-2674-0-81287400-1558104934_thumb.jpg

post-2674-0-41696500-1558104942_thumb.jpg

post-2674-0-88281500-1558104949_thumb.jpg

Upraveno uživatelem m107
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Neni asi uplne v cajku kopirovat sem soukromou zpravu (asi bych zamazl jmeno kupujiciho).

 

Kazdopadne jeho reakce je z kategorie "drzej parchant" a zaslouzil by vytahat za usi.

 

Ponauceni - neprodavej tady sxacky typu pametovych karet :lol2:

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas to hodit do kose a ne tu delat vetesnictvi.

 

co pro jednoho zbytečně bohatýho patří do koše, pro druhého je věc, kterou si kolikrát nemůže dovolit koupit novou ani za plnou cenu v krámě. Šlechtici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová zabalená paměťová karta použitelná od mobilu, přes foťák, kameru, dron atd až po počítač (vše docela chlapský hračky, že) patří na bazoš? achááá, blbě jsem pochopil vše co se tu děje

 

ps. koš dle mne nerovná se bazoš, tolik k té nadřazenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o penězích, ale o chování. Prostě pokud prodejce požaduje určitou částku za dopravu a já přistoupím na obchod, tak cenu musím akceptovat. I kdybys za tu obálku se známkou chtěl litr, tak je to tvoje věc. Když se nabídka nelíbí, nikdo kupovat nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

m107 -> ses zbytecne konfrontacni. beres ty veci hodne osobne. hod se vic do klidu.

 

nevim, mozna normalni, slusny a nenadrazeny chovani povazuju za normu nejen tady na foru, ale i v realu. A az ti budu psat (presto, ze jsem te v zivote nevidel a neznam te) at neco za cos zaplatil vyhodis do kose, pockam si na tvou nekonfrontacni naladu ;)

 

navic jsem si vsiml, ze par lidi si tu mysli, ze jsou "ta spravna a smer udavajici klika fora" a tomu ja proste nerozumim, hehe

 

edit: tolik k mimotematu

Upraveno uživatelem m107
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o penězích, ale o chování. Prostě pokud prodejce požaduje určitou částku za dopravu a já přistoupím na obchod, tak cenu musím akceptovat. I kdybys za tu obálku se známkou chtěl litr, tak je to tvoje věc. Když se nabídka nelíbí, nikdo kupovat nemusí.

 

Naprostý souhlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, mozna normalni, slusny a nenadrazeny chovani povazuju za normu nejen tady na foru, ale i v realu. A az ti budu psat (presto, ze jsem te v zivote nevidel a neznam te) at neco za cos zaplatil vyhodis do kose, pockam si na tvou nekonfrontacni naladu ;)

 

navic jsem si vsiml, ze par lidi si tu mysli, ze jsou "ta spravna a smer udavajici klika fora" a tomu ja proste nerozumim, hehe

 

edit: tolik k mimotematu

 

jo, ses hodne konfrontacni, nejspis vnitrne nasranej, ublizenej. sorry, my za to nemuzeme. 

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...