Přejít na obsah

Q Timex Reissue 38mm Stainless


Dokusan

Doporučené příspěvky

No este to by tak chybalo, GMT stroj v prdackych Timexoch za 170E a v rolekse nebudu mat do roka co zrat. Dost srandy,.. za mna nemaju chybu, mozno by som sa trochu bal, ako sa bude ten dekel na baterku odierat o ruku, ale inak su super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Timex se do Pepsi obrázku ještě vešel, i když s odřenými zády, s Primem by to již byl problém. Ale klika pro Prim spočívá v tom, že na Prim už není odpovídající kapalina, jedině snad ricínový olej nebo červená brzdovka.  :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Podla mna to nejde zrovnavat... ani so Seiko 5 za polovicnu cenu. Timex je na tom urcite horsie... ja by som to asi prirovnal k Fossil. Ale myslim ze pri tomto kusku o to az tak moc nejde... aspon mne nie. IMHO SKX su urcite lepsie ked ich chces otlkat v lese, na dielni, na stavbe a Q su lepsie na salonne a kaviarenske otlkanie :)

 

post-67260-0-04533800-1569702939_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou kvalitou OK, ale nic extra. Vteřinovka jde docela po indexech, pouzdro zpracovaný slušně.

Moc se mi třeba nelíbí datumovka a s tahem trpím jak zvíře. Rve mi to chlupy na ruce fakt fest.

 

Ale celkový dojem je fajn, baví mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ale to je právě špatně, nevhodná koncepce, je to jen lesklý šmuk, ale kvůli té zdánlivé podobě na dálku to může mít pro majitele v temné čtvrti nebo kdekoliv jinde vážné či trvalé následky. Nebrat, když Timex tak timexový a ne rolexový.  :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ale to je právě špatně, nevhodná koncepce, je to jen lesklý šmuk, ale kvůli té zdánlivé podobě na dálku to může mít pro majitele v temné čtvrti nebo kdekoliv jinde vážné či trvalé následky. Nebrat, když Timex tak timexový a ne rolexový. :photo:

To bydlis v Gothamu nebo kde?

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...