Přejít na obsah

Q Timex Reissue 38mm Stainless


Dokusan

Doporučené příspěvky

Říkal jsem si prve, že co tu píšeš je pěkná hovadina. No dneska se mě kolega v kuchyňce ptal jestli ty hodinky co jsem měl den předtím na ruce byly Rolex Pepsi. Máš nakonec asi pravdu. 

no, ale to je právě špatně, nevhodná koncepce, je to jen lesklý šmuk, ale kvůli té zdánlivé podobě na dálku to může mít pro majitele v temné čtvrti nebo kdekoliv jinde vážné či trvalé následky. Nebrat, když Timex tak timexový a ne rolexový.  :photo:

 

Na těch mých nejde minutová ručička seřídit tak, aby ukazovala na index, když je sekundovka na 12tce. Přesně jako tady. Konečně jsem tedy pochopil že to není vada, ale funkce! Tak teď už je můžu s čistým srdcem prodat dál.

https://ocarat.com/montre-timex-batman-tw2u29500-timex-58174.html

 

nikde som to tu zatial nevidel tak to supnem aj sem...;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Říkal jsem si prve, že co tu píšeš je pěkná hovadina. No dneska se mě kolega v kuchyňce ptal jestli ty hodinky co jsem měl den předtím na ruce byly Rolex Pepsi. Máš nakonec asi pravdu. 

 

Na těch mých nejde minutová ručička seřídit tak, aby ukazovala na index, když je sekundovka na 12tce. Přesně jako tady. Konečně jsem tedy pochopil že to není vada, ale funkce! Tak teď už je můžu s čistým srdcem prodat dál.

 

automaty budu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to líbí. Jsem rád, že budou i automaty (nevím proč, ale co jsem na Chronomagu, úplně jsem zanevřel na baterku a najednou si to vůbec nedovedu představit na ruce). Zároveň jsou mi tak nějak sympatičtější než rolexoidní Steinharty ve stejných barvách (čímž nikterak nezatracuju Steiny), prostě mají takovou nějakou svojí DNA co se mi líbí, asi je to i tím tahem. Klidně bych je zkusil 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Někdo mi radil tohle, zadat nějakou adresu v SK, a v průběhu doručení (DHL nebo PPL nebo co mi to ten člověk říkal) jim prý zavolal, adresu si změnil na správnou CZ a všechno došlo OK.

 

To bych asi na zkoušku vzal. Štve mě, že nedoručují do ČR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když se podíváš na fotky, tak vidíš Miyotu, ve specifikacích zas uvidíš akrylový sklo...ve specifikacích maj teda i hand-wind stroj, což fotka průhledu trochu popírá, takže kdoví kde bude pravda...ale vyprodaný je už maj, tak co se namáhat se specifikacema :D

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timex pouziva Miyotu, jak pise Sasa. Maji tam ty levnejsi kousky 8xxx rady.

 

Ten hand-wind v popisu si myslim, ze je to jako moznost rucniho natahu k tomu automatu. Miyoti zakladni strojek to ma, narozdil treba od 7s26 od Seiko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...