Přejít na obsah

Q Timex Reissue 38mm Stainless


Dokusan

Doporučené příspěvky

Tak nevím, jestli to tady není, ale přesto to založím. Timexy jsem nikdy neměl, ale tohle mě trochu zaujalo.

Jsou to baterky, mají jen 50m WR, mají nesmyslně velký font na spodní části cifru, ale přesto mě na nich něco zaujalo.

https://www.timex.com/q-timex-reissue-38mm-stainless-steel-bracelet-watch/Q-Timex-Reissue-38mm-Stainless-Steel-Bracelet-Watch.html?dwvar_Q-Timex-Reissue-38mm-Stainless-Steel-Bracelet-Watch_color=Stainless-Steel-Blue&cgid=men-shop-all#start=1

Mimochodem za pár hodin vyprodané, takže aktuálně nedostupné. Asi marketing ala Rolex

post-44633-0-93765600-1558450415_thumb.jpg

post-44633-0-43101500-1558450421_thumb.jpg

post-44633-0-75018300-1558450427_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Timex teď celkem šlape, nebo alespoň jejich design.oddělení. Celkem se mi jejich novější produkty líbí. Ať už tyhle Q nebo Marlin, Waterbury řada, Mk1 řada, Allied, Expedition.

Za ty prachy fajn, už jen kvůli Indiglo stoji za to jedny Timexy mít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první pohled se mi líbí, vintage vzhled se jim povedl. Tu lunetu jsem nepochopil, vůbec nevim k čemu to je. Ale u nějakýho výrobce jsem ji už viděl, na jedněch hodinkach nabízeli možnost volby mezi potápěčskou lunetou a touhle hodinovou, ale co to bylo za značku si už nevzpomínám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první pohled se mi líbí, vintage vzhled se jim povedl. Tu lunetu jsem nepochopil, vůbec nevim k čemu to je. Ale u nějakýho výrobce jsem ji už viděl, na jedněch hodinkach nabízeli možnost volby mezi potápěčskou lunetou a touhle hodinovou, ale co to bylo za značku si už nevzpomínám.

Hodinovou lunetu je možno pohodlně použít jako druhé časové pásmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jedny jsou, oproti původním $179.00 slušnej cenovej progres (pokud by odkaz zmizel, tak je tam AU $650.00,  approximately EUR 402.49)

 

https://www.ebay.ie/itm/Timex-Pepsi-Q-Reissue-38mm-Wrist-Watch-TW2T80700/123775969525?hash=item1cd19f68f5:g:VJcAAOSwQehc5HKA

 

Edit: Ještě lehce od tématu. Při jejich hledání na mě taky vyskočila stránka s 22 věcmi, který si koupit tento týden. Jsou mezi nima ty Timexy, ovšem když jsem viděl ty další položky, tak do týdle party bych asi nechtěl patřit.

 

https://www.gq.com/gallery/best-new-menswear-items-to-buy-this-week-5-17-19

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, jestli ty vyprodané Timexy pak někdo od kšeftařů kupuje. Marlin Snoopy za 750 dolarů, tyhle za 400 eur... A přitom taková blbost :)

 

Jinak ale myslím jako takové otloukánky super, zvlášť jestli to není limitka a třeba jich časem bude hodně. Jen škoda WR50m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem vůbec nepochopil a vůbec se mi ty hodinky nelíbí, po všech stránkách - ciferník, tah, fonty, luneta, spojení pouzdra s lunetou (tvarově), prostě komplet. Nějakej pokus uhodit na strunu nostalgiků?

Je to Reissue modelu z roku 1979a to téměř 1 :1

post-44633-0-47439400-1558523189_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...