Přejít na obsah

Linked-in


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mam tiez, ale myslim ze to nie je dolezite. Pouzivam to na udrziavanie 'pracovnych' vztahov.

Forum mi pripada ovela flexibilnejsie.

 

Tak mi tak napadlo... mate nekdo profil na Linked-in? Bylo by docela fajn pospojovat chronomagory i mimo chronomag ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naštěstí nic neumím a i o takovýhle blbosti čtu dneska poprvé. Ale rád bych někde dělal skladníka a jezdil na ty týmbyldingy skákat v pytlích a žrát koláče s pětikorunou. Pomohlo by mě to?

 

Otec prave hleda do firmy jednoho skladnika. Podminkou prijeti je test zrucnosti - prejet sklad s 2metrovym kominem plastovych zidli na rudliku :thumbsup_anim:

Zvladl bys to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec prave hleda do firmy jednoho skladnika. Podminkou prijeti je test zrucnosti - prejet sklad s 2metrovym kominem plastovych zidli na rudliku :thumbsup_anim:

Zvladl bys to?

Zvládnul ale musel bych si dát pár piv.

EDIT: Jo, a stačilo by mě 40-45k hrubýho, chtěl bych si vzít tu hypotéku.

Upraveno uživatelem New Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvládnul ale musel bych si dát pár piv.

EDIT: Jo, a stačilo by mě 40-45k hrubýho, chtěl bych si vzít tu hypotéku.

Piva by myslim sla, ale hlavne bys nesmel kourit ve skladu... to vis, vsude samy plastovy nabytek :cigar:

Ale s tim platem to vidim blede. Pozice se uvolnila prave po jednom takovem klukovi, ktery si vzal velkou hypo. Ted musi splacet 18k mesicne, a z te dvacky, ktera se tady bere, to neutahl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piva by myslim sla, ale hlavne bys nesmel kourit ve skladu... to vis, vsude samy plastovy nabytek :cigar:

Ale s tim platem to vidim blede. Pozice se uvolnila prave po jednom takovem klukovi, ktery si vzal velkou hypo. Ted musi splacet 18k mesicne, a z te dvacky, ktera se tady bere, to neutahl.

Tak ještě počkám. A navíc na mě něco leze, já si asi lehnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tomas, co je ten Naymz? V poslednej dobe som dostal pozvanky na zopar tychto comunitnych serverov, ale drzim sa iba LinkedIn (a historicky Xing).

P.

Mam ... ale prachy z toho asi nebudu :P ... este som na Naymz ... ale to je tak vsetko a viacej casu do toho investovat nemienim, kym sa mi nevrati to, co som uz investoval :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...