Přejít na obsah

Dokusanův vrchol chronobundu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já je stihl ve výprodeji za půlku, když končilo staré logo, čekal jsem snad půl roku, za 500 liber , no nekup to.. :rolleyes: . Měl jsem je v hlavě od té doby, co poprvé vyšly s pouzdrem 43 mm a dlouho jsem se modlil za 40 mm a nakonec se dočkal. Ten starý design Harrison a ručky jak jehle se mě vždy líbily. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, jsou parádní. Hoď je do vlákna Jaké Wardy máte právě na ruce.

Jinak já se rozhodl začít nosit svý skoro funglace Suby ND. Žijeme jen jednou :)

 

 

K tomuhle, sice s expama, se odhodlavam už skoro rok.

 

 

Já se k tomu odhodlaval od dubna. Zlomilo se to na chronosrazu v Olomouci a jsem tomu rád.

 To si fakt kupujete hodinky které máte strach nosit ? Pokud tedy nejde primárně o investici do budoucna....tak je to jako koupit si krásné auto, které budu okukovat v garáži.

Upraveno uživatelem Norrona
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Prodloužený víkend jsem strávil s C60 MkIII 40 mm a jsou to parádní univerzálky. Během týdne mě čeká jedna výměna, jsem zvědavý jak to dopadne a jak budu spokojený (Tudor za Tudor).

Dlouho jsem zvažoval koupi jednoho modelu (na kterém zcela jistě v případě prodeje dost prodělám, ale...) a dnes ráno jsem jej objednal. Bude to Japonec a na baterku.

Více až dorazí, ale mám takový pocit, že by se tímto modelem mohl uzavřít kruh....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...