Přejít na obsah

Dokusanův vrchol chronobundu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 704
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jako musim říct, že mě poslední dobou trošku s***š😃 oba dva poslední přírůstky mě fakt zaujaly. Na Farerech se mi líbí to moderní pojetí klasiky (strašně se mi líbí Morgany), Wardy jsem nikdy nějak neprožíval, ale tyhle supercompressory jsou skvělý- od designu až po velikost. Nemít bambilion jinejch hodinek a plonkovejch padesát tisíc, tak se asi neudržim😉

Jak jsou ty Farery na tom, co se týče zpracování a detailů (ručky, tisk, poudzro)?

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Máš užasnou sbírku, přesně můj vkus. Nejvic mě trápí ty B1čky. Jsou na mě obří, jsou to takový přeplácaný hodinky a ještě na baterku za hroznou cenu, ale já je asi nutně budu potřebovat!:(( Chronobundus je fakt náročná nemoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

První týden 14ti denní izolace mám za sebou. Jediný hodinky který mám doma jsou C60 Trident Bronze 38 mm. 

Tak nějak bilancuji a až budu v práci tak nejspíš udělám nějaký širší výprodej. 

Nicméně jedny nový Wardy na cestě 

4F07FF2B-1D66-4D4C-B5E9-0E38BFCAD027.jpeg

 

9A136D9C-F063-4B58-B8CF-4F32E0819FC8.jpeg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi konečně končí více jak 14ti denní izolace. Jejím výsledkem jsou mimo jiné tři objednané kousky. 

Jeden už tady visí a dnes dorazí, druhým je Synchron Army a třetí si zatím nechám pro sebe (baterkace, trochu se stydím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...