Přejít na obsah

Dokusanův vrchol chronobundu


Doporučené příspěvky

Tvl, nejak nevim, co si o tom mam myslet. 

Par otazek:

1. To je ten novej brand co vznikl z ChW?

2. Ty barevne jsou neotrele a zajimave, akorat ty zavadeci ceny jsou totalni nesmysl. Takze predpokladam, ze jsi vyuzil slevoveho kodu na 70% dolu? Coz mi prijde jako business model dost nestastne, coz jsem uz komentoval pred tim u Wardu. 

3. Na ty ceny, i kdyz jsou vcetne VAT se pak jeste aplikuje dph pri vstupu do EU, nebo to maji nejak poresene? Nebo kupujes za cenu bez VAT a ta se ti zapocita 21% u nas misto 20% v UK?

Jsem zvedavej jake budou nazivo. 

Ty druhe mi prijdou takove nijake. No, koule mas teda :) 

Mozna jeste jedna otazka, kdyz mas v merku ruzne divne hodinky 😅 Posledni dobou mi v hlave lezi regulatory nebo retrogrady, nemas nejakej dobrej tip, za ktere by clovek nedal 50k+?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele Tribus nasadil ceny hooodne vysoko a nikdy neměl žádné slevové akce. Je to rodinný podnik starého Warda a jeho synů. Řekl bych,že hodně ambiciózní projekt. Sleduju to od začátku.  Ta aktuální sleva ukazuje podle mě na to,že buď mají nějaký významný problém s cash-flow, nebo potřebují rychle peníze na další projekt (což je v podstatě to samé)

Nicméně za ty aktuální ceny je to zajímavý kup.

Kam ta značka bude směřovat dál netuším.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 24. 11. 2021 v 13:22, shewcza napsal:

Paráda Martine, snad budu mít možnost ji někdy vidět. Co říkáš na ty Tribusy? Takhle z fotek se mi moc líbí, hlavně ten safír společně s ručkama vypadá fantasticky.

Hele ty Tribusy mě mile překvapily. Mám od nich dvoje hodinky s téměř identickým pouzdrem,ale teprve tahle kombinace si sedla. Super pilotky, vše co mají mít. Vyvážené, příjemně nositelne  uvidíš sám. 

Jinak já dnes GS,když je nikdo nechce za cenu jakou žádám 

20211208_133913-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...