Přejít na obsah

Dokusanův vrchol chronobundu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 704
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 30. 5. 2023 v 21:41, LovecK napsal:

Spirity jsou fajn 👍 jak to děláš, že tě to furt baví? Já su vyhořelé jak sirka…🫣

Dělám to tak,že zajedu do Prahy nebo do Brna koupit Rolexky.  Nikdy je nemají, tak pokecáme a je mi líto odjet s prázdnou, tak se mrknu co mi padne do oka a to vemu.  😀

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Dokusan napsal:

Nikdy je nemají, tak pokecáme a je mi líto odjet s prázdnou, tak se mrknu co mi padne do oka a to vemu.  😀

LOL 😂😂😂

A jestli je to časté, není ten nákup RLX jen výmluva? 😉

Jezdit do AD na blint pro RLX je asi jako vysázet sportu a divit se, že jsi nevyhrál. Možná i ta Sportka má vyšší úspěšnost. 🤣

Ty to děláš schválně, viď? 😉

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, DarylVanHorne napsal:

LOL 😂😂😂

A jestli je to časté, není ten nákup RLX jen výmluva? 😉

Jezdit do AD na blint pro RLX je asi jako vysázet sportu a divit se, že jsi nevyhrál. Možná i ta Sportka má vyšší úspěšnost. 🤣

Ty to děláš schválně, viď? 😉

No já teď byl řešit,jestli DJ41 na mě není moc velký a současně jsem chtěl vidět ten modrej strukturovanej cifr. Ani jsem nečekal, že bych si něco odvezl. 

Málem jsem skončil u Bremontu, ale naštěstí jsem odolal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronomagor s tak bohatejma zkušenostma, že by nevěděl, jestli je na něj DJ41 moc?! No to snad né... :D Prostě si sám před sebou přiznej, že občas nutně potřebuješ nový hodinky a vyraz pro ně. Malý překvapení pak může bejt, který to nakonec budou, protože to se často fakt rozhodne až na místě. Já jsem tenhle týden taky odcházel zklamanej od LHC, protože mi nějak pohledově nesedl tvar pouzdra, ale že bych svoji návštěvu musel balit do Rlx, to fakt ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radik napsal:

Chronomagor s tak bohatejma zkušenostma, že by nevěděl, jestli je na něj DJ41 moc?! No to snad né... :D Prostě si sám před sebou přiznej, že občas nutně potřebuješ nový hodinky a vyraz pro ně. Malý překvapení pak může bejt, který to nakonec budou, protože to se často fakt rozhodne až na místě. Já jsem tenhle týden taky odcházel zklamanej od LHC, protože mi nějak pohledově nesedl tvar pouzdra, ale že bych svoji návštěvu musel balit do Rlx, to fakt ne ;)

Fakt sem si nebyl jistej. Měl sem teď 36 na ruce byly fajn. 41 ale taky sedí. LHC mi nesedly. Navíc ten tah a spona jsou děsný 

20230530_135827.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Dokusan napsal:

Fakt sem si nebyl jistej. Měl sem teď 36 na ruce byly fajn. 41 ale taky sedí. LHC mi nesedly. Navíc ten tah a spona jsou děsný

Já jsem měl LHC v začátcích a spona byl boj. Jinak mi na nich nic nevadilo. Teď se mi zastesklo a chtěl jsem je znova v keramice. Skoro najisto jsem mířil na 39mm, ale tam jsem uznal, že by byly malý. Ale to pouzdro jak mi dřív nevadilo, tak mě tady nějak tlouklo do očí. Škoda, škoda, ale nedá se nic dělat, no... Aspoň je o jedny ve wishlistu míň a můžu cílit na další v pořadí a do comba i lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...