Přejít na obsah

Dokusanův vrchol chronobundu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 700
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pardon za mírný OT, ale dovolil bych si vznést dotaz, když už se tu ty Reversa nakously.

Mě nakonec odradil manuální nátah. Hlavní EDC jedu ve winderu, sem línej a sklerotickej, a tak prostě manuál ne-e.

 

A zde už ten dotaz ? nevíte, zda existuje eventualita podobného ražení, nejlépe vizuálné jako Andyho Reversa / tydle Tissoty, ale s automatem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zde už ten dotaz ? nevíte, zda existuje eventualita podobného ražení, nejlépe vizuálné jako Andyho Reversa / tydle Tissoty, ale s automatem?

Jestli ti jde o podlouhlý obdelnikový oblekovky, tak Cartier Tank (Solo, Francaise, Anglais, nejpodlouhlejší je verze Americaine), IWC Novecento, Girard Perregaux Vintage, Franck Muller Long Island, Bulgari Rettangolo... jestli se to má podobat Reversum, tak nejbliž je Reverso v automatu :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martare. Voe. Jak mi kurník mohly vypadnout Tank Solo... :D

Díky. Jdu na ně mrknout.

 

Jooo, sehnat je tak za 35k, co je tu Spajdy před pár lety prodával ve fullsetu na tahu.

? a v tom jsem se probudil

 

//OT end

 

///edit: Reversa v automatu už jsou mimo budget, cca těch 9 pětek max

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a kdybys je chtěl nosit jen přiležitostně a nechtěl do toho sypat moc, tak Longines má jednu nebo dvě celý řady v tomhle tvaru, včetně zajimavejch pánskejch dvouciferníkovejch. Edit: tak je to řada DolceVita a pánský modely na kúži se světlým cifrem jsou k sežrání... i kdyz je to hodně ve stylu Cartier. Taky komec OT, sorry, Dokusane.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi v pohodě. Jsem rád za tu diskuzi. Jinak já to mám tak nějak naopak. Nemám problém si natáhnout všechny manuály. Winder mě nebaví. Takže paradoxně mi všechny manuály jdou a automaty stojí. A když máte navíc manuály s 120ti hodinovou rezervou (což je případ těch bronzovek) tak je to bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jinak jak se tak válím doma, tak jsem zjistil, že kromě bronzových C65 a Sinnů 1736 bych se bez toho zbytku obešel (no ještě dva utajený kousky tam jsou co bych nerad pouštěl).

Takže kdyby jste někdo chtěl něco vyzkoušet tak napište. Prodejní inzeráty budu dávat postupně. (začal jsem dnes C1 Grand Malvern Moonphase)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak se cítím hodinkově uklidněný (možná jen vyčerpaný)

Dost jsem toho teď pustil (naposled Moonphase). Na druhou stranu mi během jednoho týdne přišly ctvery naprosto rozdílné hodinky.

Tissot Lisboa jsou parádní a mám z nich opravdu radost.

Jumping Hour jsou neuvěřitelný, každou hodinu se těším jak se preklopi hodinové okénko.

Ball Roadmaster Challenger 18, to je zvláštní příběh a mám z toho smíšené pocity.

Tak nějak stále prodávám Moony a vím, že pustím i Navitimery a Suby ND, ale ještě nenastal jejich čas.

Zajímavý je, že v podstatě teď žádný nový hodinky ani nechci. Nejraději bych to všechno prodal.

Holt Chronobundus

post-44633-0-78413800-1563622935_thumb.jpeg

post-44633-0-54236100-1563622943_thumb.jpeg

post-44633-0-16923000-1563622953_thumb.jpg

post-44633-0-12029200-1563622964_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mají 80h. Tohle je verze 40mm, přes lunetu o fous víc.

Nový se koupit už nedají. Já za ně dal 1355 ojro

 

 

 

The heart of the Roadmaster M Challenger 18 is our in-house movement ? Caliber 7309. Its 80-hour power reserve maintains a frequency of 28,800 beats per hour, or 4Hz, while the COSC certified precision is safeguarded by our patented Amortiser? system

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...