Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Jo, to já jsem něco podobného zažil s Bondovkami v hodinky 365. Přišel jsem tam zkrátit tah, na ruce Moony, v druhé Bondovky a prodavač se na ně podíval a "To jsou pravé Omegy?" Tak jsem si říkal, jestli vypadám jak chuj co nosí fake nebo co :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Fade napsal:

Jo, to já jsem něco podobného zažil s Bondovkami v hodinky 365. Přišel jsem tam zkrátit tah, na ruce Moony, v druhé Bondovky a prodavač se na ně podíval a "To jsou pravé Omegy?" Tak jsem si říkal, jestli vypadám jak chuj co nosí fake nebo co :D 

Toto sa naozaj predavac moze opytat? To by som sa zvrtol na opatku a odisiel. Neuveriteľné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, máte už někdo informaci o dostupnosti nových Exp 1 36mm? Děkuji.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Já si je dneska objednal a dodání ti samozřejmě nikdo neřekne :) Ale mají se ještě ozvat,minimálně z Bechyně jestli se tam nemusím stavit. Tak si pro jistotu zas oholím hrudník.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no predevsim bych podotkl ze bych se fakt snad nemusel ani ospravedlnovat kvuli gramatice na internetu v roce 2021 (ikdyz chapu ze vekovy prumer je tu asi o neco vic a nekomu to (ne)pochopytelne prijde dulezity:))) ale taky ze jako nazev obchodu s vice pobockami primo vyzyva k uziti "bechyni" jako sklonovani nazvu spolecnosti a nikoliv jako sklonovani jmena nejakyho puvodniho majitele/zakladatele, ale co 🙃

Upraveno uživatelem slnz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, barackpalenka napsal:

Rád by som upozornil na dvojaký meter v tomto prípade. A čo s nadávkami a nevhodnými slovami ostatných členov? To je viac poľutovaniahodné, ako preklep v priezvisku! ...(?) 

Boze, dyk je to prdel ne? 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, slnz napsal:

ale taky ze jako nazev obchodu s vice pobockami primo vyzyva k uziti "bechyni" jako sklonovani nazvu spolecnosti 

Jako třeba,že zavoláš k Ikei?

Hele je co celkem sranda,jen tě kolegové upozornili,že je to jméno majitele a tak by s ním mělo být nakládáno, aby jsi nepřišel do nějaké trapné situace až tam půjdeš. 

Zkus si o tom hodinářství něco přečíst,sice ti to v pořadíku,který vlastně neexistuje,moc nepomůže,ale rozšíříš si obzory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no predevsim bych podotkl ze bych se fakt snad nemusel ani ospravedlnovat kvuli gramatice na internetu v roce 2021 (ikdyz chapu ze vekovy prumer je tu asi o neco vic a nekomu to (ne)pochopytelne prijde dulezity:))) ale taky ze jako nazev obchodu s vice pobockami primo vyzyva k uziti "bechyni" jako sklonovani nazvu spolecnosti a nikoliv jako sklonovani jmena nejakyho puvodniho majitele/zakladatele, ale co 

Nezlob se, ale schopnost vyjadřovat se spisovně nemá co dělat s tim, jaké máme století. Osobně to úplně neřeším, ale hrubky mi vadí docela dost. Howgh!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 minutes ago, Dokusan said:

Jako třeba,že zavoláš k Ikei?

Hele je co celkem sranda,jen tě kolegové upozornili,že je to jméno majitele a tak by s ním mělo být nakládáno, aby jsi nepřišel do nějaké trapné situace až tam půjdeš. 

Zkus si o tom hodinářství něco přečíst,sice ti to v pořadíku,který vlastně neexistuje,moc nepomůže,ale rozšíříš si obzory.

do Ikei bych klidne i zavolal) jmeno majitele to sice je nicmene pochybuju ze budu volat majiteli Bechynemu nebo tam dostanu nejaky test z ceskyho jazyka/historii spolecnosti

kazdopadne dekuji za lekci ale je pro me naprosto jalova)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavolat k panu Bechyněmu (nemusí to tam brát přímo pan Bechyně)

dativ:

Bechyňovi / Bechyněmu

Samozřejmě s dobře myšlenkou radou, může naložit dle své libosti. 

Dál to asi nemá smysl komentovat, ať zde není zbytečný flame.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...