Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Se Subama to tak cerny nebude. Ja cekal ted necely 2 mesice, ale to nemusi nic znamenat. Je to jeden z poslednich zasadnich modelu se starsim strojkem, az predstavi novejsi model, tak cekacka zase vystreli do vesmiru.

 

Edit: je obecne vtipny u nakupu za 200 klacku prodejci argumentovat proc:) ale to uz je zase jina diskuze.

Upraveno uživatelem xcmaniax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v Sherone mi napisali, ze oni ich ani nevedia objednat, nieje ani nijaky list kde sa da zapisat a tak som sa pytal, ze ako sa k nim dostat, tak ze nevedia, co je dost divne, preto som kontaktoval AD v Cesku, kde pristup bol lepsi, teda nieze by Sheron bol nejaky zly nehodnotim to ale tak informacie ohladne kupi boli nulové, ze maju iba par modelov a o sportove modely je velky zaujem, takze ani nevedia kedy a kolko dostanu, takze som sa vlastne nic nedozvedel a jedna sa o ciernu verziu subu s datumom. V cz ma aspom zapisali do poradovnika, kupujem z dovodu ze chcem nechat nieco pekne synovi, co raz zdedi a mozno bude trosku zdielat moju zalubu k hodinkam :) No aj tak mi povedali ze na sub v ciernej s datum rok a viac ( samozrejme bola by to moja prva kupa, dufam ze nie posledna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len take male porovnanie so svetom. Budte radi, ak sa doma vobec dostanete napr. k 116610LN od AD. Kanadsky/US ADs vam len tak Suby nepredaju a uz vobec vas nezapisu na list. Chces Suby=package deal s inym tovarom a navyse 10-20k dolarov a stale s nimi neodides domov a musis si par mesiacov pockat. LV plus 80-100k dolarov, 116500LN nad 100k package deal a cakas pol roka az rok.

 

Edit: a berte to ako realitu, nie stazovanie sa. S dopytom je to tu chore...ludia, ktori ani nevedia ako Daytona, BLRO vyzeraju si proste myslia, ze pridu zaplatia retail cenu a vecer ich predaju za dvojnasobok

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je to smutne. Bol som teraz v Milane, butik rolex vyklady prazdne, jedine modely boli fullgoldy daydate a datejusty. To iste AD rolexu. Nic v oceli. O 5 metrov vedla AD cartier, bvlgari,omega,glashutte a podobne a vyklady plne krasnych hodiniek.

 

Ak chces suby za retail, neostava ti nic ine ako najst AD, ktory ta zapise na nejaku cakacku a dufat, ze do roka budu. Pretoze ak daju do subov novy strojcek, cakacky budu 3 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je to smutne. Bol som teraz v Milane, butik rolex vyklady prazdne, jedine modely boli fullgoldy daydate a datejusty. To iste AD rolexu. Nic v oceli. O 5 metrov vedla AD cartier, bvlgari,omega,glashutte a podobne a vyklady plne krasnych hodiniek.

 

Ak chces suby za retail, neostava ti nic ine ako najst AD, ktory ta zapise na nejaku cakacku a dufat, ze do roka budu. Pretoze ak daju do subov novy strojcek, cakacky budu 3 roky.

Toto iste plati pre Vieden. Prazdno, prazdno, Nejaky DJ a DD a zase prazdno.. Sa ani necudujem, ze mi teda prisla polka personalu gratulovat a potriast rukou ked som si preberal Pepsi.. crazy world..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...