Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Fakt myslite, ze ten úbytek ocelových sportovnich modelu na kramech je schvalne, jakoze monopolistická akce zleho vyrobce? .. mne se ti nejak nezdá.. prodávat draho chapu, ale neprodavat vubec nedava smysl... Takze bud celosvetove narostla poptavka (pri stabilni produkci) nebo, jak tu nekde i problesklo, opravdu prestavujou fabriku a dodávky jsou holt omezené...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz nevim, kde to psali, myslim Jake Rolex World - pry je to zpusobene celosvetovym narustem podilu stredni tridy (napr. zminovana Cina) a tim padam poptavkou rostouci nad moznosti produkce.

Fakt myslite, ze ten úbytek ocelových sportovnich modelu na kramech je schvalne, jakoze monopolistická akce zleho vyrobce? .. mne se ti nejak nezdá.. prodávat draho chapu, ale neprodavat vubec nedava smysl... Takze bud celosvetove narostla poptavka (pri stabilni produkci) nebo, jak tu nekde i problesklo, opravdu prestavujou fabriku a dodávky jsou holt omezené...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz nevim, kde to psali, myslim Jake Rolex World - pry je to zpusobene celosvetovym narustem podilu stredni tridy (napr. zminovana Cina) a tim padam poptavkou rostouci nad moznosti produkce.

 

Taky jsem to slyšel stejně, že poptávka narostla nad možnosti výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze tam byt nejaky bias :). Ale predstavte si cinskou populaci (1.4 mld. lidi), kolik asi muze byt stredni trida a jakym tempem mezirocne roste... To budou obrovsky cisla. Na to je i Rolex s rocni produkci 800-900 tis. kusu (na cele portfolio) kratky.

jo, je to tenhle článek
 

Ta zmiňovaná střední třída je jen jeden z více faktorů, přičemž ale některé mi připadají dost divné resp. ne jako příčiny daného problému. Je to psané spíše jako obhajoba Rolexu než nestranná analýza.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni pravda ve 100% případů, AD se snaží zohledňovat první nákupy (když máš dostatečně dobrou argumentaci proč), ale obecně se dá říct, že platí co píše kolega. :)

Ta ?argumentace proč? mě zaujala. Jakože si mám před první návštěvou pořádně rozmyslet co řeknu, až se mě prodavačka bude ptát, proč si první Rolby kupuju až teď? To jako fakt? Wtf?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta ?argumentace proč? mě zaujala. Jakože si mám před první návštěvou pořádně rozmyslet co řeknu, až se mě prodavačka bude ptát, proč si první Rolby kupuju až teď? To jako fakt? Wtf?

To jako fakt. Stejně to funguje u všech high end butiků / prodejců.

Chceš 5711? Proč bych ho měl prodat zrovna Tobě a ne tady Karlovi P., kterej u mě už utratil 12 mega.?

 

Já nevim co na tom furt kdo nechápe, tohle je realita. Líbit se to nikomu nemusí, ale pokud ty hodinky chcete, zaplatíte buď nesmysl šedivce, nebo se naučíte tu hru hrát podle pravidel toho, kdo ty pravidla udává. V tomto případě výrobce a butik. :) Je to jednoduchý jak facka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy_PP

 

Hele zase ty historky neprehanej. Davat 100k dolaru priplatek za daytony jo??

 

A na chronu je novy koupis za cca 25-30k dolaru. zas tak blbej asi nikdo neni ne?

Imo nemysli priplatek, ale ze tam musis nakoupit rolad za 100k, neni to jen uplatek, dostanes za nej dalsi hodinky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...