Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

To jako fakt. Stejně to funguje u všech high end butiků / prodejců.

Chceš 5711? Proč bych ho měl prodat zrovna Tobě a ne tady Karlovi P., kterej u mě už utratil 12 mega.?

 

Já nevim co na tom furt kdo nechápe, tohle je realita. Líbit se to nikomu nemusí, ale pokud ty hodinky chcete, zaplatíte buď nesmysl šedivce, nebo se naučíte tu hru hrát podle pravidel toho, kdo ty pravidla udává. V tomto případě výrobce a butik. :) Je to jednoduchý jak facka :)

Ok. Díky za odpověď. Tohle jsou pravidla hry, na která zatím nejsem ochoten přistoupit. Takže Chronomag a chrono24 to i nadále jistí=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak som to myslel...Londoner, podavam len informacie ako to funguje u nas, kde zijem a ver mi nemam absolutne ziadny dovod si vymyslat historky ;-)

 

Imo nemysli priplatek, ale ze tam musis nakoupit rolad za 100k, neni to jen uplatek, dostanes za nej dalsi hodinky. :)

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než se zpovídat v obchodě? Jo. Pro mě je to přijatelnější.

Hele me to prijde hrozne vtipne, prijde mi ze vetsina co si stezuje na todle bud ty hodinky stejne nekoupi i kdyby byli nebo se ani nebyli zeptat. Delate z toho hrozne drama, prijdu do obchodu zeptam se a tim to konci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si udělal před dvěma měsíci výlet do Prahy z Olomouce, na prodejně nic. Paní si mě zapsala a sdělila mi, že sportovní modely tak v řádech let, Expy v řádech měsíců. Minulý týden mi volala (ohledně Tudoru P01), situace se nijak nezměnila.

Než na mě (jestli kdy) přijde řada, vezmu zase Tudory, jako při mé návštěvě před dvěma měsíci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si zacinam mysliet, ze to proste treba kupit od priekupnikov, mas to hned, sice preplatis, ale ked to chces nosit, tak preco nie? lacnejsie to uz ajtak nebude. Ked ched hodinky na "investiciu" tak si holt treba pockat :)

a za par let cekani se ta ofiko cena stejnak priblizi te dnesni od prekupnika. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasměroval bych vaši pozornost na 16610LV a jeho cenovýmu vývoji. Když to teda "levnější už beztak nebude" ;)

Celý je to hype, kterej při krizi (která přijde) praskne. Teď je to peklo, ale pamatujete si, jak se před pár lety daly 5712 koupit hned? Na krámě? Totéž suby, gmt, atd.

 

Jde to v cyklech, jako všechno. Třeba vytrvat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasměroval bych vaši pozornost na 16610LV a jeho cenovýmu vývoji. Když to teda "levnější už beztak nebude" ;)

Celý je to hype, kterej při krizi (která přijde) praskne. Teď je to peklo, ale pamatujete si, jak se před pár lety daly 5712 koupit hned? Na krámě? Totéž suby, gmt, atd.

 

Jde to v cyklech, jako všechno. Třeba vytrvat. :)

Přesně. +1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...