Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

 

No jo no., ale to aby člověk bydlel před tim krámem :)

Treba troška štastička ale zase povedal že keď dostanú hulky že mi zavolá keď už som ich dobrý zákazník. Tak uvidíme Upraveno uživatelem mini46
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduji na webu ceny ve dvouch kamenných obchodech v Mnichově, které mají účty i na chrono24 a zde se NOVÝ černý ocelový SubyDate nad retail cenu za cca 9,5t EURO prodají.

 

Na chronomagu se prodali jedny za +/- 5t CZK nad retail.

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu som bol u bucherera. Prišiel som pozdravil ako sa patrí a či nemajú nejaké športové hodinky. Pani že nie nič neni ale dala mi vyskúšať datejust troška sme povtipkovali a po asi 10 min sa spýtala čo hľadám. Povedal som jej niečo z dátumom a športové. A nakoniec z nej vypadlo že majú čierne suby aj z dátumom aj bez. Takže asi na 99% to stojí na tom ako podnete do oka.

Kde to je ten bucherer pre nas neznalych?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kde to je ten bucherer pre nas neznalych?

Bucherer je jeden z najstarších predajcov hodiniek a šperkov. Najviac predajnu ma vo švajčiarsku. Potom v nemecku aj vo viedni a londýn viac sa dozvieš na google

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posielam jedno zaujímavé video k téme. Týpek bol na obede s  Rolex riaditeľom UK a je tam pár zaujímavých info. Dole v komentároch sa vyskytli aj zvesti že by sa dostupnosť oceľových modelov mala postupne dostať do "normálu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posielam jedno zaujímavé video k téme. Týpek bol na obede s Rolex riaditeľom UK a je tam pár zaujímavých info. Dole v komentároch sa vyskytli aj zvesti že by sa dostupnosť oceľových modelov mala postupne dostať do "normálu".

No uvidíme zatiaľ to je veľká bieda ani bežné modeli ako bol airking už nie sú v predajni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...