Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Chlapi, asi mam smolu na lety, lebo som ?vdaka? dvojhodinovej zapche na A13-ke zmeskal let z Innsbrucku do Viedne. A tak som skocil na autobus a vybral sa do centra. Nadherne mesto, mozem len doporucit vybrat sa na vianocne trhy. Popritom som navstivil miestny butik. Tentokrat velmi prijemny pokec s velmi milou obsluhou. Sortiment bol trochu sirsi - mali dost siroky sortiment drahych Datejustov - vsetko ponad 10 000 eur. Sports steel models nikde - pani sa velmi ospravedlnovala, ze su nedostupne. Vraj k nik chodi kopa turistov - Japonci, Americania, cela Europa a vsetci sa pytaju len na Suby. Co uz, divna doba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mojich skusenosti (Rakusko a CH) su OP39 a Air King pomerne casto skladom aj ked mozno nie vystavene vo vylohe. Exp 1 a Milgauss sa da pri troche stastia tiez najst na predajni a ked nie tak do 1-2 mesiacov by sa mal clovek dockat. Treba sa ist opytat do AD... zalezi od predajcu a tu definitivnu odpoved asi nedostanes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus zdvihnut telefon, zavolat a spytat sa? nie su to Daytony a realna sanca urcite je. Ja som mal stastie a mal som ich na pockanie bez objednavania a cakania. Napriklad na Polarky mi povedali 6 mesiacov a mal som ich za 3 tyzdne. Alebo sa vyser na doprosovanie sa nejakemu klenotnikovi a zober napriklad pekne Omegy Railmaster s 20% zlavou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne na Pařížskej povedalii že waitlist na GMT alebo LVčka už bol tak dlhý že už ho uzavreli a už naň nikoho nepripisujú... Tiež mi tvrdili že to nie je waitlist v tom pravom zmysle slova skôr taký list of interest a určite klienti čo u nich utratia prachy za nepopulárne modely majú potom navrch. V bechyne mi tvrdili že k LV-čkam by som sa mohol dostať do 2 rokov ale kto vie... s DJ by nemal byť problém - u niektorých špeciálnych kobinácii sa čaká tak 2 mesiace. 
Predvčerom som navštívl butik v Livignu a bola to hrozná bieda. Športové modely tam nevideli asi riadne dlho. DJ jedine v rozmere 36... Na otázku čo teda chlapovi môžu ponúknuť bola odpoveď že Tudor ....
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...