Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Mozno predaju, je to cele marketing, Rolex sa snazi hrat na nieco co nieje, neuvedomuje si, ze znacku nerobi cena, za ktoru sa predava, ale ludia, ktori ju nosia, rolex je taky VW Passat, neurazi, ale ked zaparkujes pri Bentley, nemas ten spravny pocit, ok, ked zaparkujes vedla Octavky, citis sa ako kral.

 

Obdivujem to, co dokazali, ale na PP, AP, VC, Brequet... sa nechytaju.

 

Skratka ja to nedokazem pochopit, napriklad ja som uprednostnil Omega PO pred Submi v minulosti. Dnes vyhladavam skor nieco neokukane, ine, nie uniformu a radoby luxus.

 

Takze sa zopakujem, obdivujem ich marketing, ale z technickeho hladiska, z pohladu inovacii, z pohladu dizajnu je to sedy priemer.

 

Nechcem flame, je to len moj pocit a ked vidim, ako sa zufalo niektori ludia snazia k tomu dostat, snad sa im rozsvieti kazdy nech si kup, co chce, ale Rolex pre mna nic neznamena a uprednostnim ine znacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, prodaj... Vsude to roste dvouciferne.. a to cely swiss export hodinek a podíl Rolexu je vyznamny.. navic se mluvilo a rekonstrukci tovarny..

 

https://www.google.com/amp/s/www.bloomberg.com/amp/news/articles/2018-07-25/the-swiss-luxury-watch-slump-in-the-united-states-is-over

 

https://usa.watchpro.com/rolex-sales-surge-1-5-billion-united-states-says-npd/

 

post-15480-1576527266,34.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno predaju, je to cele marketing, Rolex sa snazi hrat na nieco co nieje, neuvedomuje si, ze znacku nerobi cena, za ktoru sa predava, ale ludia, ktori ju nosia, rolex je taky VW Passat, neurazi, ale ked zaparkujes pri Bentley, nemas ten spravny pocit, ok, ked zaparkujes vedla Octavky, citis sa ako kral.

 

Obdivujem to, co dokazali, ale na PP, AP, VC, Brequet... sa nechytaju.

 

Skratka ja to nedokazem pochopit, napriklad ja som uprednostnil Omega PO pred Submi v minulosti. Dnes vyhladavam skor nieco neokukane, ine, nie uniformu a radoby luxus.

 

Takze sa zopakujem, obdivujem ich marketing, ale z technickeho hladiska, z pohladu inovacii, z pohladu dizajnu je to sedy priemer.

 

Nechcem flame, je to len moj pocit a ked vidim, ako sa zufalo niektori ludia snazia k tomu dostat, snad sa im rozsvieti kazdy nech si kup, co chce, ale Rolex pre mna nic neznamena a uprednostnim ine znacky.

Tak ono PP, AP, VC retail je 2x Rolex retailu, prijde mi trosku logicke :D Jo a pise se to Breguet. To prirovnani mi prijde ze asi resis jak se citis s nejakejma hodinkama na ruce ve spolecnosti jinejch hodinek, na to se vyser.

 

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt se tu řeší dokola jedno a to samý. Milovníci konspiračních teorií tvrdí, že nedostatek sportovních ocelových modelů je uměle vyvolávaný samotným Rolexem. Další skupina to dává za vinu AD a jejich nekalým praktikám atd. Možná, že pravda je fakt tak jednoduchá, že zkrátka najednou hodně lidí neví co s prachama a počet těch, co chtějí vlastnit něco tak statusového jako hodinky Rolex narostl nad únosnou míru. Ve výsledku je úplně jedno, co je příčinou té situace....fakt je ten, že je to momentálně nedostatkový zboží. Tak buď držím hubu a čekám, až na mě přijde řada - nejde o chleba, tak co. Nebo si připlatím na šedém trhu, nebo udělám několikamilionový obrat u AD a dostanu prioritu, nebo se poohlédnu po jiné značce. Je to tak snadné...tak proč tolik řečí okolo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt se tu řeší dokola jedno a to samý. Milovníci konspiračních teorií tvrdí, že nedostatek sportovních ocelových modelů je uměle vyvolávaný samotným Rolexem. Další skupina to dává za vinu AD a jejich nekalým praktikám atd. Možná, že pravda je fakt tak jednoduchá, že zkrátka najednou hodně lidí neví co s prachama a počet těch, co chtějí vlastnit něco tak statusového jako hodinky Rolex narostl nad únosnou míru. Ve výsledku je úplně jedno, co je příčinou té situace....fakt je ten, že je to momentálně nedostatkový zboží. Tak buď držím hubu a čekám, až na mě přijde řada - nejde o chleba, tak co. Nebo si připlatím na šedém trhu, nebo udělám několikamilionový obrat u AD a dostanu prioritu, nebo se poohlédnu po jiné značce. Je to tak snadné...tak proč tolik řečí okolo?

Tak jsme na hodinkovem foru, tak nevim, co uz jineho resit. Asi lepsi nez furt dokola promylat Gretu. I kdyz ja spis patrim do te kategorie "tise si stoupnu do fronty a pockam, az na me prijde rada", stejne by me ten duvod nedostatku nekterych modelu zajimal. Osobne se spis klonim k umele omezene nabidce. Pokud to tak je, tak to byl od Rolexu genialni tah.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme na hodinkovem foru, tak nevim, co uz jineho resit. Asi lepsi nez furt dokola promylat Gretu. I kdyz ja spis patrim do te kategorie "tise si stoupnu do fronty a pockam, az na me prijde rada", stejne by me ten duvod nedostatku nekterych modelu zajimal. Osobne se spis klonim k umele omezene nabidce. Pokud to tak je, tak to byl od Rolexu genialni tah.

 

Máš pravdu, jsme na hodinkovém fóru...to je fakt. Mě jen mrzí, že tohle téma se vine jako nit mnoha vlákny a často zastiňuje diskuzi o hodinkách samotných. Jsem z toho trošku otrávenej. Přecijen se tu bavíme o věcech naprosto zbytných a přikládáme jim možná zbytečně velkou důležitost.

 

Ale dneska mě už neberte vážně - když se napiju, mám tendenci provokovat a redukovat složitost problému :-D. Radši půjdu spát :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, padlo tu z jednej aj z druhej strany dost aragumentov, pravda je niekde uprostred ako vzdy. Za mna posledny dodatok k tomu: 

Naozaj ma Rolex butik vyzerat tak, ze z celeho portoflia su k dispozicii na predaj v podstate len 2 modely (Date-Date a Datejust -aj to len pridrbane referencie)? 

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono PP, AP, VC retail je 2x Rolex retailu, prijde mi trosku logicke :D Jo a pise se to Breguet. To prirovnani mi prijde ze asi resis jak se citis s nejakejma hodinkama na ruce ve spolecnosti jinejch hodinek, na to se vyser.

 

Jasne Breguet, chybicka se vloudila.

 

Pravdu povediac ja na to seriem, kupujem si hodinky pre seba, aj keby ich nikto okrem mna nevidel, kupim si, ake sa mi pacia, niesom pozer, ale prave o majiteloch Rolex si myslim, ze si ich kupuju skor kvoli okoliu, asi nie vsetci, ale vacsina asi ano, preto sa tak rozvasnujem, aj ked mi do toho nic nieje, takze uz koncim s touto diskusiou a cakajte v poradovnikoch, PEACE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seamen (jak by napsal Jeremy), tak resis, ze kazdej, kdo ma rolex je blbej pozer nebo nedostatek na trhu.. proste tam to rejpnuti propasujes ;-) tak schvalne, kolik lidi u nas v praci pozna moje usmudlany Rolexky? Napovim... ani jeden... a tem hezkejm mladejm holkam v uctarne je to total sumak :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seamen (jak by napsal Jeremy), tak resis, ze kazdej, kdo ma rolex je blbej pozer nebo nedostatek na trhu.. proste tam to rejpnuti propasujes ;-) tak schvalne, kolik lidi u nas v praci pozna moje usmudlany Rolexky? Napovim... ani jeden... a tem hezkejm mladejm holkam v uctarne je to total sumak :-)

Ja sa ospravedlnujem, nechavam sa strhnut diskusiou ;-) netvrdim, ze vsetci, ale poznam vela ludi s Rolex a viem, z akeho dovodu si ich kupuju, o hodinkach nevedia ani hovno a Rolex je pre nich symbol spolocenskeho statusu, takze toto ovplyvnuje moje reakcie. Potom sa caka v poradovnikoch... pritom sa zopakujem, pre mna osobne je na napriklad Omega daleko zaujimavejsia znacka a ma zaujimavejsie hodinky. To je len jeden priklad, ako necakat v imaginarnom poradovniku, ktory mozno ani neexistuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se priznam, ze ti moc nerozumim..

 

- omlouvas se, ale stejne zas zopakujes svoje prazdne rejpani..

 

- v jakych kruzích se pohybujes, kdyz znas osobne "vela" ludi s Rolexem, co to maj jen jako status ?. co to je vela, tri?

 

- proc do diskuse o cekacce na suby (nazev vlakna) pletes omegy.. a navic zas takovym nic nerikajicim zvolanim..

 

Tohle je diskuse vo nicem .. zadnej fakt, argument, myšlenka ani konkretni priklad.. :-P

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musí o hodinkách něco vědět aby si koupili Rolex ? Ty ses asi Darren Brown že hnedka bez kontextu víš proc si to koupili :D Mám známého který o hodinkách řekl bych zas tak moc neví, rozhodne tím nežije jako my a nechodí na fora. Koupil si JLC Memovoxy tribute 1968 a Deepsea Chronograph vintage protože se mu libily, za to bys ho pochválil ne ? No ale pak si koupil WG Pepsi a Daytony takže je to tedka blbec protože si koupil Rolex když tomu nerozumí ?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musí o hodinkách něco vědět aby si koupili Rolex ? Ty ses asi Darren Brown že hnedka bez kontextu víš proc si to koupili :D Mám známého který o hodinkách řekl bych zas tak moc neví, rozhodne tím nežije jako my a nechodí na fora. Koupil si JLC Memovoxy tribute 1968 a Deepsea Chronograph vintage protože se mu libily, za to bys ho pochválil ne ? No ale pak si koupil WG Pepsi a Daytony takže je to tedka blbec protože si koupil Rolex když tomu nerozumí ? :D

WG Pepsi, to je vuuuuul, ved ocelove su ovela lacnejsie  :bangin:  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Januara /Ledna športové oceľové +10% plošne zdvíhanie ceny

Nešportové +8%

 

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Ja som počul o 6,5 % ale kto vie. Možno to bude fakt 10. Upraveno uživatelem Davis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...