Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Uz to tady zacina byt tezko offtopic. Ale tvrzeni ze A8 je bezny manazersky auto je imo trochu mimo misu. To je CEO kategorie a zdaleka ne vsude. Pokud nema nekdo stesti a nedela ve firme se ziskem na zamestnance nekde zasadne nad normal.

Hele k nám jezdí jeden subdidavatel teslou, druhej sedmickovym bavem, třetí jaguarem. Q7 ani nepočítám. Já jako CEO jsem neměl při volbě auta limit, ale jsem skromný, tak jsem vzal superba. :) Ale to už jsme opravdu hodně OT.

Zpět k rolbam. Já čekám na GMTII zhruba rok a už ani nevím, jestli je chci. Každopádně bych hodinky nikdy nebral na firmu a to z mnoha důvodů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalozte si vlakno danovych podvodniku, sem to nepatri. Az pujdete sedet, pojem cekaci doba na Suby dostane uplne novej rozmer.

Myslim ze ne, protoze pujdou do teplaku az za dlouho potom co ty Suby nebo jiny Rolby na cekacku dostanou, takze se realne waitinglist nezkrati... :D jen budou o to zajimavejsi aukce zabaveneho majetku UZSVM... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najviac badass by bolo kupit full gold dajtony za stravenky, uplatnit odpocet DPH a nechat si to cele preplatit z EU strukturalneho fondu ako sucast regionalneho rozvoja. A ked tak nad tym rozmyslam... v Cechii mate minimalne jedneho borca co by to urcite zvladol... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najviac badass by bolo kupit full gold dajtony za stravenky, uplatnit odpocet DPH a nechat si to cele preplatit z EU strukturalneho fondu ako sucast regionalneho rozvoja. A ked tak nad tym rozmyslam... v Cechii mate minimalne jedneho borca co by to urcite zvladol... :D

Touché

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najviac badass by bolo kupit full gold dajtony za stravenky, uplatnit odpocet DPH a nechat si to cele preplatit z EU strukturalneho fondu ako sucast regionalneho rozvoja. A ked tak nad tym rozmyslam... v Cechii mate minimalne jedneho borca co by to urcite zvladol... :D

Však Monika má fullgold Daytony, takže už to asi proběhlo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...