Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Libí se mi pestrost tohoto fóra. Vedle primkaři řeší, jestli je zlodějina účtovat pade za stěžejku, tak zde, o sekci vedle je debata, zda je kára za dva míče luxus, nebo spotřebák pro kravaty. No kde jinde na tohle člověk narazí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Libí se mi pestrost tohoto fóra. Vedle primkaři řeší, jestli je zlodějina účtovat pade za stěžejku, tak zde, o sekci vedle je debata, zda je kára za dva míče luxus, nebo spotřebák pro kravaty. No kde jinde na tohle člověk narazí :D

Tak ono 50 za stezejku na primky je asi taka ista zlodejina ako zdrazit rolexky na ktore cakas cez rok o viac ako 600? :D Upraveno uživatelem Octavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a jaka je vlastne cekacka u AD na stezejky ? je na to poradnik? mam tam zajet autem za dva mice a nechat si odecist dph, nebo zaletet jetem a na to dph se vysrat? ja v tom mam teda bordel, tohle je fakt debilni forum.

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a jaka je vlastne cekacka u AD na stezejky ? je na to poradnik? mam tam zajet autem za dva mice a nechat si odecist dph, nebo zaletet jetem a na to dph se vysrat? ja v tom mam teda bordel, tohle je fakt debilni forum.

To je v pohode. Ono ideal je asi ist si objednat stezejky a rovno kupit aspon neake DJ pak ti tie szezejky pridu do mesiaca inak rataj minimalne 6 mesiacov :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GMT Pepsi - pozeram ze aktualne uz 18 mesiacov

Daytona 116500LN - tie maily boli tak stare ked som sa pisal na wl ze som ich uz ani nenasiel ( ratam tak 3-4 roky )

 

...ako vsak bolo pisane aj vyssie, v podstate uz ani neviem ci mam momentalne o Rolex zaujem a neviem ci neposlem do sveta aj to co mam od nich doma ( 1x Hulk, 1x DJ ) a "nenajdem" si inu znacku...dost to vo mne kazdu chvilu hloda 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jste někdo volat denně k AD jak to vypadá, o kolik jste se posunuli v pořadníku nahoru?

Nebo tam chodit denně osobně s tou samou otázkou?

 

Mě by takovej člověk začal tak do měsíce rozčilovat že by šel hned na první místo . . . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libí se mi pestrost tohoto fóra. Vedle primkaři řeší, jestli je zlodějina účtovat pade za stěžejku, tak zde, o sekci vedle je debata, zda je kára za dva míče luxus, nebo spotřebák pro kravaty. No kde jinde na tohle člověk narazí :D

 

Lepší než humor, díky :lol2: :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že nákup Rolexek je docela specifický; jen by mě v této souvislosti zajímalo, jak to funguje - stavím se u AD, udělám nějakou závaznou objednávku, a zaplatím zálohu nebo plnou cenu, a čekám, nebo to je nezávazné? a cena se platí aktuální ke dni objednání nebo ke dni dodání? Chci si udělat radost a vážně zvažuji koupi... tak jen ať mám představu. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že nákup Rolexek je docela specifický; jen by mě v této souvislosti zajímalo, jak to funguje - stavím se u AD, udělám nějakou závaznou objednávku, a zaplatím zálohu nebo plnou cenu, a čekám, nebo to je nezávazné? a cena se platí aktuální ke dni objednání nebo ke dni dodání? Chci si udělat radost a vážně zvažuji koupi... tak jen ať mám představu. Díky

Na to neexistuje jedna odpověď. Napiš jakej chceš model a kde bys případně kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...