Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Já byl nedávno v Pařížský a tam jsem se dozvěděl, ze pořadníky nejsou, protože je moc objednaných kusů a jak něco přijde, tak to dostanou ti, co je mají objednány. Když jsem řekl, ze je to smutný a zvlášť ten pohled na prázdný obchod, bylo mi sděleno, ze je to super, protože je to dobrej kšeft. Podobnou politiku měl Mercedes v 80. letech, kdy se auta taky přidělovali bez možnosti výběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poradniky nejsou právě pro to, aby mohl AD rozhodovat sám o tom, komu to nedostatkovy zboží pustí. Může se nám to nelibit, ale tak to je. Mezi námi je spousta mlcicich bardu, kteří nemají problém se k těm hodinkám dostat v relativně krátkém čase. Tak to prostě je. Zbytek z nás jen spekuluje o tom, proč není mezi těmi vyvolenymi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak poradniky nejsou právě pro to, aby mohl AD rozhodovat sám o tom, komu to nedostatkovy zboží pustí. Může se nám to nelibit, ale tak to je. Mezi námi je spousta mlcicich bardu, kteří nemají problém se k těm hodinkám dostat v relativně krátkém čase. Tak to prostě je. Zbytek z nás jen spekuluje o tom, proč není mezi těmi vyvolenymi.

Palec hore!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a to je aktualne najsmutnejsie na celom Rolexe...ten ktory by ich mohol mat ich nechce a ten ktory by ich velmi chcel sa k nim nedostane. A potom su tu kvanta priekupnikov, snad este vacsi pocet spekulantov, zvlastna politika AD komu a kedy predaju nejake hodinky, prazdne vyklady, uletene ceny a pri tom vsetkom sa RLX tvari ze to maju vlastne u prdele, hlavne ze sa predava. Keby to nebolo tak absurdne, snad je to aj smiesne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty řeči, ze mě sleduje AD co kde píšu a podle toho se chová? Pánové, máme kapitalismus a já se nehodlám bát nějakýho hokynáře, i když prodává hodinky za statisíce.

Bát se ho nemusíš. O tom není řeč. Nicméně všechny módní značky sledují ty internety. Už jsem to psal výše. Ať už na teritoriální bázi nebo nadnárodně. Na sezónních sales meetings to pak AD dostávají sežrat, pokud se někde děje něco co centrála nechce. Existují i různé marketingové plány co a jak komunikovat a sleduje se odezva. Dělám v tom víc jak 15 let a dost mě sere, že marketingové a podobné oddělení mají víc lidí než výrobní. A je to rok od roku horší.

Rolex to má jednoduchý v tom, že má malou kolekci se sériovými čísly. To se dá sledovat velmi jednoduše.

 

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem Kotlick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bát se ho nemusíš. O tom není řeč. Nicméně všechny módní značky sledují ty internety. Už jsem to psal výše. Ať už na teritoriální bázi nebo nadnárodně. Na sezónních sales meetings to pak AD dostávají sežrat, pokud se někde děje něco co centrála nechce. Existují i různé marketingové plány co a jak komunikovat a sleduje se odezva. Dělám v tom víc jak 15 let a dost mě sere, že marketingové a podobné oddělení mají víc lidí než výrobní. A je to rok od roku horší.

Rolex to má jednoduchý v tom, že má malou kolekci se sériovými čísly. To se dá sledovat velmi jednoduše.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

To byla samozřejmě nadsázka a reakce na některé příspěvky :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně to tak moc negativně nevnímám. Asi jako mnozí z nás tady bych si mohl koupit hned většinu (spotřebních) věcí - nedávno jsem tak přemýšlel, že už se na nic ani netěším, resp. nemusím těšit, jelikož si to hned koupím. A teď se aspoň těším na nové rlx, co mám objednané :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, hlavně, když řeším s pokladní v kauflandu, že ty kachny v akci jsou v 10 vyprodaný a že teda musím do tesca.....  a to bych si jich v kauflandu mohl koupit plnej košík  :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

 

Úplně ti rozumím. Kudy chodím, tudy lamentuju, jaká to je šlamastyka mít se jako prase v žitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně to tak moc negativně nevnímám. Asi jako mnozí z nás tady bych si mohl koupit hned většinu (spotřebních) věcí - nedávno jsem tak přemýšlel, že už se na nic ani netěším, resp. nemusím těšit, jelikož si to hned koupím. A teď se aspoň těším na nové rlx, co mám objednané :)

Tak ti preju, aby ses na ne tesil hooooodne dlouho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...