Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

Potvrdzujem že na Daytony som čakal aktuálne iba 5 a 1/4 roka :) ...na druhu stranu keď si to tak začnem preberať, neviem tu situáciu nejako tak rozumne opísať. Akože fajn, mám “vysnívané” na ruke, ale čakať na hodinky vyše 5 rokov? A to ešte v tom lepšom/šťastnejšim prípade? Iný sa k ním nedostane ani po takom čase, na západe vás nenapíšu už ani na WL a poznám aj prípad keď človek bez Rolex histórie mal na ruke Daytony po necelých dvoch rokoch ( a ja som len ďalej čakal aj keď na WL som bol skôr )...trosku nešťastná obchodná politika a priznávam že už by sa mi druhý krát nechcelo čakať na hodinky takú dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GMT BLRO 3 roky, GMT BLNR 1rok, Daytona min. 5 let a více...
To je Carollinum nebo Bechyně? Včera jsem to byl ověřit v Carrolinum. No, nevím jestli to byl můj pocit, ale tak arogantní jednání jsem dlouho nezažil. Ať si dají na dveře ať se nikdo neptá na ocelový Rolex, že nepíšou ani na seznam. Tam už mě nikdo neuvidí, zlatý Bechyně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Dodam mozno k teme info, v Polsku ma siet Kruk 9 obchodov a ked som tam bol tyzden dozadu, tak predavacka cumela na no-daty a pytala sa, ci boli kupovane s cakackou alebo bez. Dostal som info ze sa tu na to caka 3 roky :-O, na hulka zavreli minuly rok waiting list a na daytonu v roku 2017. K daytone mi bolo povedane ze dostanu len zopar kuskov za cely rok, takze ta zavreta cakacka je stale mega dlha. Jak ide napr o 116613LB, ten je dostupny skoro pri kazdej novej varke ktora je raz za 6 tyzdnov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý víkend som bol vo Viedni u Wagnera a len tak zo zaujímavosti som sa pýtal na Explorer I(naivne som si myslel že by ich mohli mať aj vzadu v trezore 😐), predavačka chvíľu hľadala v listoch a potom mi povedala 9-12 mesiacov. Ale všimol som si jej kolegyňa akurát rozbaľovala Daytony tak som mal aspoň letmý pohľad 😀.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 6. 2020 v 16:53, sam4el napsal:

Dodam mozno k teme info, v Polsku ma siet Kruk 9 obchodov a ked som tam bol tyzden dozadu, tak predavacka cumela na no-daty a pytala sa, ci boli kupovane s cakackou alebo bez. Dostal som info ze sa tu na to caka 3 roky :-O, na hulka zavreli minuly rok waiting list a na daytonu v roku 2017. K daytone mi bolo povedane ze dostanu len zopar kuskov za cely rok, takze ta zavreta cakacka je stale mega dlha. Jak ide napr o 116613LB, ten je dostupny skoro pri kazdej novej varke ktora je raz za 6 tyzdnov

Moje zkušenost je s 116613LB stejná, v trezoru vždycky nějaký mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl před dvěma týdny u Bechyněho, šel jsem tam původně omrknout DJ, ale nakonec mě chytili explorery I. Tak nějak bláhově jsem si myslel, že je to je model o který není takový zájem a že by mohl být časově dostupný. Slečna mě vyvedla z omylu, když mi oznámila, že se mám připravit na čekací dobu až 12 měsíců 😟.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 6. 2020 v 16:53, sam4el napsal:

Dodam mozno k teme info, v Polsku ma siet Kruk 9 obchodov a ked som tam bol tyzden dozadu, tak predavacka cumela na no-daty a pytala sa, ci boli kupovane s cakackou alebo bez. Dostal som info ze sa tu na to caka 3 roky :-O, na hulka zavreli minuly rok waiting list a na daytonu v roku 2017. K daytone mi bolo povedane ze dostanu len zopar kuskov za cely rok, takze ta zavreta cakacka je stale mega dlha. Jak ide napr o 116613LB, ten je dostupny skoro pri kazdej novej varke ktora je raz za 6 tyzdnov

Mna v Kruku vysmiali, ze ani za tri roky to nemam iste. Kupoval som OP39 a chcel som sa zapisat.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Takže, dnes návštěva v Carollinu, převzetí Explorer 1, na které jsem čekal celé 2 měsíce od zapsání na waiting list. Po získání nadějné informace, jsem se rovnou nechal zapsat i na Suby no date a prý bych taky nemusel čekat nějak dlouho i když konkrétní časový horizont ze slečny nevypadl.  Ale i tak vidím světlo na konci tunelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, nastycrew52 napsal:

Tohle má do nenošených safra daleko

A pak si řekneš, koupím to radši v Německu, než v Itálii... Alespoň mohli napsat, lehce nošené a sundat tah a hodit ho do ultrazvuku. Tohle je fakt ekelhaft  :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 4 minutami, steel napsal:

skejtaci kupujou Rolex, tak proc ne 

hele na pohodu koupi za 10k EUR a na chrono24  streli za 15k a hned bude dost na poradnej matrosi 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...