Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 21 minutami, knihomol napsal:

To si myslim bude ok. To nejsou Daytony ani Submarinery. 

a ma to nasledne nejaku vahu pri zohladneni ci mi neskor ponuknu niektory z vysoko ziadanych modelov? Je mi jasne ze ked si teraz kupim OP tak mi o mesiac nezavolaju ze si mam prist pre daytonu, ale ci to vobec povazuju za nieco alebo to maju uplne u prdele. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, tkol napsal:

Když koupíš OP tak spíš počítej s druhou variantou... :D

tušil som to :D dosť ma inak prekvapilo keď mi slečna v Sherone povedala, že síce s objednávkou by problém byť nemal ale dodacia doba by mohla byť štandardne 3-4 mesiace. 

Čaká sa tak dlho aj u AD v Čechách, prípadne napr. vo Viedni?

nech sa vyjadrí niekto kto je zákazník a už to riešil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, knihomol napsal:

Byl u Bechyněho, na prodejně měl k mému údivu modré OP36 s arabskými číslicemi, bílé OP39 a dokonce i Explorery. Ty Explorery tuším, že pro někoho měli a říkali 1 měsíc čekací doba.

mesiac vs. 3-4 je celkom rozdiel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, tkol napsal:

Oni sami poradne nevi co jim v dalsi varce prijde, takze je to tezky odhadnout asi. Lepsi rict vic nez min a pak je zakaznik mile prekvapen nez naopak a mas nasranyho zakaznika... 

vie sa vo všeobecnosti kolko ''variek'' dostanú mesačne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V úterý jsem byl u Bechyněho pro Tudor Pelagos a rovnou jsem se tam pobavil na téma Submariner 126610LN - mají novou, lehce vyšší cenu než staré SUBy, ale vzhledem k upgradu strojku myslím zanedbatelné, bavil jsem se o dostupnosti a říkali mi, že nevědí, ale že se může někdy čekat i rok. Tak jsem se tam zapsal (což v Carollinu neudělají) a uvidíme. Tak udělal jsem si radost Pelagosema, ta mi chvíli vydrží a třeba se někdy příští rok ozvou se SUBama. Rolex by je údajně měl začít distribuovat za 6-8 týdnů. Výhoda těch Rolexek je, že pokud mi nebudou sedět, tak když nebudu nenažraný magor, prodám je na Chrono24 vždycky a asi i beze ztráty.

 

Ještě jsem chtěl říct, že mi paní v prodejně říkala, že ač je 1. září a hodinky ještě nebyly představeny, tak už několik dní k nim putují žádosti o zapsání do pořadníku!!!

Upraveno uživatelem kroupek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...