Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, dabelM napsal:

bez vůle vlastníka ?

Ne, pořád si nerozumíme. To ustanovení ve smlouvě se jmenuje "zákaz zcizení". To znamená, že ty jako vlastník vědomě neprevedes vozidlo na třetí osobu nebo jeje nezatizis jiným způsobem. Nejsem právník, ale pár rámcových smluv na odběr vozidel jsem již podepisoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Dokusan napsal:

Ne, pořád si nerozumíme. To ustanovení ve smlouvě se jmenuje "zákaz zcizení". To znamená, že ty jako vlastník vědomě neprevedes vozidlo na třetí osobu nebo jeje nezatizis jiným způsobem. Nejsem právník, ale pár rámcových smluv na odběr vozidel jsem již podepisoval. 

Díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radek124 napsal:

Hele, “kupní smlouvu” beru u B2B záležitostí, kde kromě financí bývají předmětem smlouvání i detaily jako viditelné umístění reklam a omezená záruka. Hrát si na totéž u sprostého pultového prodeje dle OZ (kde je jedinou kompenzací reklamní kabela?) je u mě vydírání a vnucování nerovných podmínek, tj. právně dost problematická záležitost :thumbsdown_anim:

Právně to vůbec problematické není. 

A u ocelových RLX se opravdu aktuálně o klasický pultový prodej nejedná 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Tak cekaci doba na ROLEX Submariner DATE nova verze u Bechyne 3 měsice. Objednano 1.9., vyzvednuto dnes. Jsou krasny!!
jinak jim prislo nekolik kousku.
9B78CE30-5713-4319-80C1-A11C463AA0DE.thumb.jpeg.d83b2caabee9bbe9a83e3be79e403025.jpeg
Že by překupníkům skončily zlaté časy? Gratulace, jsou parádní!

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jenkiz napsal:

Že by překupníkům skončily zlaté časy? emoji846.png Gratulace, jsou parádní!

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk
 

Bodaj by to s tými priekupnikmi bola pravda...a kľudne by som za to dal aj “hodnotu” mojich hulkov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ted nekolik mesicu Tudor Pelagosy, ktere nosim kazdy den. Pocitove nejsou ocelove submarinery tezsi a na me ruce mi Rolexy lepe sedi, asi je to tim, ze jsou vyrazne tenci nez Pelagosy. Sedi mi tedy lepe nez Pelagosy, ale necham si oboji... asi pro mne proste budou Rolexy svatecnejsi, dokud treba nekdy v budoucnu zase neposkocim.

Ale je to krasnej kousek. Fakt jsem nadsenej. Kazdej detail paradni.

7D87C79F-36B9-42AF-A478-F373CA5247FD.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně je otázka, jestli se v tom dá najít vůbec nějaké pravidlo. Černé GMT jsem měl loni do měsíce, na Yachty čekám přes rok. To samé suby. I na fóru najdeš spoustu naprosto protichůdných informací. A buď v nich žádnou logiku nevidím jenom já, nebo tam opravdu žádná není. Mluvím teda o Bechyně. V Carollinu se mi zdá, že je to ok, teda aspoň podle mých zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...