Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

před 28 minutami, Tichus napsal:

Hlavně je otázka, jestli se v tom dá najít vůbec nějaké pravidlo. Černé GMT jsem měl loni do měsíce, na Yachty čekám přes rok. To samé suby. I na fóru najdeš spoustu naprosto protichůdných informací. A buď v nich žádnou logiku nevidím jenom já, nebo tam opravdu žádná není. Mluvím teda o Bechyně. V Carollinu se mi zdá, že je to ok, teda aspoň podle mých zkušeností.

Na jaké Yachty čekáš rok? Tam by to snad mělo být relativně v poho, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, jenik77 napsal:

Na jaké Yachty čekáš rok? Tam by to snad mělo být relativně v poho, ne?

Já už jsem to tady párkrát různě psal, tak jsem s tím nechtěl otravovat znova. Jsem u Bechyně zapsaný na 40mm rhodium Yachty od loňského října. V březnu jsem si ověřoval, jestli mě tam mají teda zaevidovaného nebo ne (protože už se mi to zdálo dlouho) a prej jo. Jinak, protože jsem nerozhodnej dement, tak jsem se mezitím třikrát nechal zapsat v Carollinu a vždycky byly do měsíce, max. dvou. Takže asi tak. Jo a od loňského listopadu jsem tam zapsaný na date i nodate suby, ty taky zatím ani jedny. Moje historie u nich je jedny černé GMT zmíněné v předchozím postu - ty byly během měsíce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Tak cekaci doba na ROLEX Submariner DATE nova verze u Bechyne 3 měsice. Objednano 1.9., vyzvednuto dnes. Jsou krasny!!
jinak jim prislo nekolik kousku.
9B78CE30-5713-4319-80C1-A11C463AA0DE.thumb.jpeg.d83b2caabee9bbe9a83e3be79e403025.jpeg
Gratuluji, já si je objednával 5. září, takže očekávám hovor z Bechyně ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky jsem se dočkal v prosinci u Bechyněho. Moc mě potešili a tímto jím děkuji. Přikládám fotku aktuálního modelu vedle staršího modelu 116610 LN (co jsem si koupil k narozeninám jako první Rolex vůbec). Tak můžete porovnat oba modely vedle sebe. Schválně kdo pozná rozdíl :).

F0A29E29-7C55-48B9-AF72-F1B0C1A34B83.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...