Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

V jednom z Viedenskych AD mi pred par tyzdnami povedali ze cakacka je na vsetko ocelove. Teda cakacka nie lebo poradovnik nevedu a da sa len zaregistrovat zaujem. Najrychlejsie dodanie odhaduju pri Air King... by ocko tak 20-24 mesiacov... ale samozrejme bez garancie. 😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavolej nebo napiš do AD a uvidíš... osobně bych řekl, ze jestli s hodinkama nešmelíš a nemáš tím pádem u AD blbou karmu, tak je budeš mít za měsíc doma...

Nejdýl jsem cekal na pepsi - rok... ale běžný hodinky jako suby nebo Dj41 dva měsíce max (u subu) dj byly v podstatě do tydnexxx


Tak to na svatbu do leta asi neklapne Diky.


Sent from my iPhone using Tapatalk




Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vortex-Tempus napsal:

@tedwine Ja cakam u Wagnera na No-Date sub od Augusta 2019. Mam tam historiu a prekupnik nie som. Snad budes mat viac stastia... drzim palce.

lol od augusta 2019 :)  

rozmyslam ci by sme v Sherone nepochodili lepsie. Cely Wagner ma prestava bavit. 

Alebo... kamarat v Zurichu ma uz vybudovany velmi nadstandardny vztah, skoro rodinny a uz debatoval s jeho salesperson ze by ma tam takto nadialku uviedol ako noveho zakaznika, s tym ze by som uzival vsetky benefity ako cele jeho okolie a rodina. Asi toto bude cesta.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, tedwine napsal:

lol od augusta 2019 :)  

rozmyslam ci by sme v Sherone nepochodili lepsie. Cely Wagner ma prestava bavit. 

Alebo... kamarat v Zurichu ma uz vybudovany velmi nadstandardny vztah, skoro rodinny a uz debatoval s jeho salesperson ze by ma tam takto nadialku uviedol ako noveho zakaznika, s tym ze by som uzival vsetky benefity ako cele jeho okolie a rodina. Asi toto bude cesta.. 

S tym Sheronom neviem, cakam od 1.9. na Suby ND a nic.. Skor ten Zurich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, tedwine napsal:

lol od augusta 2019 :)  

rozmyslam ci by sme v Sherone nepochodili lepsie. Cely Wagner ma prestava bavit. 

Alebo... kamarat v Zurichu ma uz vybudovany velmi nadstandardny vztah, skoro rodinny a uz debatoval s jeho salesperson ze by ma tam takto nadialku uviedol ako noveho zakaznika, s tym ze by som uzival vsetky benefity ako cele jeho okolie a rodina. Asi toto bude cesta.. 

Ak mas tu moznost, nevahaj. V Sherone cakam od Oktobra 2019 a o inych AD sa uz ani radsej nebudem rozpisovat 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Ak mas tu moznost, nevahaj. V Sherone cakam od Oktobra 2019 a o inych AD sa uz ani radsej nebudem rozpisovat 🤣🤣🤣

Ouch! Tak drzim palce. Idem riesit ten Zurich, takto to nema vyznam motat sa na jednom mieste dokola.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je slušný masakr. Já žil v domnění, že když loni vyšla nová verze subů, že se ty čekačky zásadně zkrátily. Tímhle tempem asi Expy jen tak neseženu, v dubnu určitě jak na sviňu oznámí nový model, co bude mít 41 mm a mám po ptákách :) A i kdyby udrželi velikost 39 mm, tak se čekačka zase prodlouží, jelikož starý model už nebude k sehnání a začne to nanovo 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je slušný masakr. Já žil v domnění, že když loni vyšla nová verze subů, že se ty čekačky zásadně zkrátily. Tímhle tempem asi Expy jen tak neseženu, v dubnu určitě jak na sviňu oznámí nový model, co bude mít 41 mm a mám po ptákách  A i kdyby udrželi velikost 39 mm, tak se čekačka zase prodlouží, jelikož starý model už nebude k sehnání a začne to nanovo 

Ahoj, nový model Exp 1 bude mít 41mm? Nějaké ofiko info?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, jen co jsem koukal na spekulace. Omlouvám se, pokud to vyznělo jako zaručené info. Těch 39 mi sedí perfektně a větší bych nechtěl, proto mám trochu obavy.

Ve skrytu duše toužím po návratu k 36mm....pak si je zase koupím!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

36 by byly vlastně moc fajn )) Já bych celkem vzal i 39, ale nějak se nemůžu rozhoupat - jednak zavolat do AD a čekat nebo kupovat někde nad retail, ani jedno mě nebere. Plus furt spekuluju jestli, po vzoru OP, nedaj novej strojek za chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Zeeberdee napsal:

Tohle jsem si ted v kanclu nakreslil a davam si to jako plochu na mobil. Vsak ja si ty hodinky pritahnu. To by v tom byl cert, abych se Expu I nedockal. 

 

Screenshot_20210218-101112_One UI Home.jpg

V nejhorším Ti brnkne kašpárek, no 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Zeeberdee napsal:

Tohle jsem si ted v kanclu nakreslil a davam si to jako plochu na mobil. Vsak ja si ty hodinky pritahnu. To by v tom byl cert, abych se Expu I nedockal. 

 

Že by další zoufalý čekatel?

E7008D35-815A-46D2-8B9A-A50FEE885FCE.jpeg

3117FD6F-C1C4-4C14-8FE6-FFB5F120F065.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...